• معصومه جعفرزاده
 • 2023/08/13
 • ارسال شده توسط admin
 • 205 بازدید
 • معصومه جعفرزاده ( Masoumeh Jafarzade ) معروف به مصیح جعفرزاده ( Masih Jafarzade ) متولد سوم مهرماه ۱۳۵۴ استاد و مدرس موفقیت و نویسنده کتابهای قانون جذب ثروت و تغییر باور مالی و همچنین مربی بین المللی مهارت های زندگی و کار آفرینی با بیش از ۲۰ سال سابقه تحقیق و پژوهش در زمینه قانون جذب و تغییر باور مالی، این روز ها مادر موفقت ایران است.

  زندگینامه

  معصومه (مصیح) جعفرزاده از سن سیزده سالگی با گذراندن دوره نقاشی در موسسه علمی آینده سازان موفق شد طی سه سال و در سن شانزده سالگی، گواهینامه این موسسه را در سال ۱۳۶۷ اخذ کند.

  این بانوی هنرمند از سال ۶۵ در نقاشی های خود از فیگور زنان استفاده کرد که تا کنون با ادامه این تکنیک، آثار زیبایی نیز خلق کرده است.

  مصیح (معصومه) جعفرزاده در کنار نقاشی، از سال ۱۳۶۷ تا کنون دستی بر قلم نویسندگی نیز داشته ‌‌است. او چندین کتاب با عناوین مختلف آموزش مهارت زندگی به رشته تحریر درآورده است که با استفاده از سخنان و مفاهیم کتابهای خود در نقاشی (قانون جذب) نیز استفاده کرده است.

  معصومه جعفرزاده در سال ۱۳۶۸ زمانی که چهارده ساله بود در همان نوجوانی، اولین آثار خود را در نمایشگاه نقاشی ارائه کرد که همچنان این حضور فعال و ارائه آثار در نمایشگاههای متعدد ادامه دارد.

  خانم جعفرزاده در سال ۱۳۶۹ به سرودن شعر همت گمارد. اولین اشعار وی در مدح پروردگار بود و در سال ۱۳۷۰ اشعاری با تخلص خالق. سرود. در این راستا، اشعار معصومه جعفرزاده در مسابقات شعر سال ۷۱، مقام نخست را در استان تهران، کسب کرد.

  از همان سال این علاقه مندی به شعر، مصیح (معصومه) جعفرزاده را به شرکت در شب های شعر تشویق کرد.

  او در سال ۱۳۸۲ ضمن کسب گواهینامه طراحی نقاشی از دکتر علیرضا سمیع آذر، موفق شد گواهینامه شرکت در کلاسای آزاد دانشکده هنرهای زیبا را نیز از دانشگاه تهران کسب کند.

  خانم جعفرزاده در سال ۱۳۸۳ علاوه بر برگزاری نمایشگاه انفرادی نقاشی نگارخانه آثار، نسبت به تاسیس آموزشگاه هنری تجسمی آرتمیس، همت گمارد.

  این بانوی فعال و هنرمند در سال ۱۳۸۴ نمایشگاه انفرادی نقاشی خود را در نگارخانه آثار، برپا کرد.

  او در سال ۱۳۸۵، دوره ای از آموزش نقاشی در آموزشگاه بابک اطمینان (شیوه) گذراند؛ نمایشگاه انفرادی در نگارخانه ثروت برگزار کرد و در جشنواره هنرهای تجسمی آموزشگاههای آزاد شرکت کرد و موفق به کسب دو رتبه برتر از این جشنواره شد.

  مصیح (معصومه) جعفرزاده در سال ۱۳۸۶ علاوه بر تاسیس نگارخانه آرتمیس؛ از همین سال تا کنون در موسسه توسعه هنرهای تجسمی عضویت افتخاری داشته و نمایشگاههای متعدد گروهی و درج در کاتالوگ را به رزومه هنری خود اضافه کند.

  او در سال ۱۳۸۷ ضمن شرکت در نمایشگاه گروهی انجمن نقاشان در کاخ سعدآباد و همچنین با برگزاری نمایشگاه نقاشی در باشگاه ایرانیان دوبی، موفق به شرکت در دوره تاریخ نزد دکتر علیرضا سمیع آذر و نقاشی نصرت الله مسلمیان شد. همچنین عضویت در تعاونی نگارخانه داران کشور در همین سال انجام شد.

  خانم جعفرزاده در سال ۱۳۸۸ در نمایشگاه ایران کوچک شرکت کرد و لوح تقدیر دریافت نمود.

  ضمن اینکه ایشان، جزء شش هنرمندی بود که از کشور ایران برگزیده و در اکسپوی بیجینگ چین در سال 2010 میلادی، شرکت کرد.

  این بانوی هنرمند از سال ۱۳۸۸ تا کنون از خط و خوشنویسی در نقاشی های خود استفاده کرده و ورق طلای ۲۴ عیار را در تابلوهای خود به وفور بکار گرفت.

  معصومه (مصیح) جعفرزاده از سال ۱۳۹۴ تا کنون نویسنده دو کتاب در مورد موفقیت و قانون جذب به عنوان ناشر مولف بود و‌ در سال ۱۳۹۹ موفق شد مالکیت انتشارات جذب مسیر خوشبختی را از آن خود کند.

  نمایشگاه و گالری

  نمايشگاههاي نقاشي در گالري گلستان و گالري انتظامي ايران؛ نمايشگاههاي نقاشي در كشورهاي تركيه، اندونزي، آلمان و هند در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ نیز جزو فعالیت های خانم مصیح جعفرزاده است.

  این بانوی ایرانی هنرمند که موسس و مدير گالري آرتميس ايران است؛ قرار است در آبانماه سال جاری در نمايشگاه نقاشي در فلوريدا شرکت کند.

  خانم جعفرزاده به زودی و از ۲۵ لغایت ۲۷ مردادماه امسال با ۵ تابلو نقاشی در نمايشگاه نقاشي VIP در آرت كانتكت ايران که نمايشگاه نقاشي ملي ايران است، حضور پررنگی خواهد داشت.

  دیدگاهتان را بنویسید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *