• معصومه جعفرزاده
 • 2023/08/13
 • ارسال شده توسط admin
 • 410 بازدید
 • معصومه جعفرزاده” یا همان “مصیح جعفرزاده” مدیر موسسه جذبِ مسیرِ خوشبختی در بیستمین روز هر ماه و در ماهگرد قانون جذب، یک دورهمی دوستانه با عنوان “جشن قانون جذب” برای علاقه مندان برگزار می کند.

  به گزارش ایلنا، “معصومه جعفرزاده” با نام جذبیِ “مصیح جعفرزاده” در نخستین «جشن قانون جذب» که قرار است در بیستم هر ماه برگزار شود، تعداد زیادی از علاقه مندان را به سمت یادگیری تکنیک‌های قانون جذب، هدایت  می کند تا بتوانند در راستای کسب مهارت‌های برتر از زندگیِ نه چندان رویایی اما واقعی و مطابق با افکار مثبت، بهره مند شوند.

  در اولین دورهمیِ حضوری،‌ جمعی از شرکت کنندگان که اغلب بانوان و دختران البرزی بودند در این رویداد شرکت کردند.

  معصومه که دوره‌های استقلال مالی بانوان را نیز در کرج و تهران برگزار می کند در این جشن ضمن آموزش تکنیک های هوشمندانه جذب، سعی در مشارکت حضار داشت. او به آنها وعده داد با تمرین و ممارست در راستای یادگیریِ قانون جذب، فوت کوزه گریِ قانون جذب را هم بیاموزد.

  این بانوی البرزی در این برنامه، از باورهایی سخن گفت که بر افکار هر فرد، تاثیر می گذارد که تاثیر خوب و بد آن نتیجه باورِ مثبت و منفیِ فرد است اما باور به اینکه چه کاری باید انجام شود و این مهم، راه و اصول خاص خود را می طلبد‌.

  او با پیشنهاد پر کردن چک سفید با هر مبلغِ دلخواه،‌ سعی کرد به مخاطبان خود این باور را القاء کند که اراده و استمرار، مهمترین اصل از قانون جذب است حتی اگر از آسمان سنگ‌ ببارد تا مانع جذب خواسته هایمان شود. بنابراین اگر بر خواسته خود اصرار کنیم، کائنات آنرا دیر یا زود، انجام می دهد.

  معصومه جعفرزاده معتقد است برای به دست آوردن هر آرزویی می توان به قانون جذب متوسل شد. مثلا یک جاسوئیچی کوچک می تواند افکار یک فرد را روی هدفی مانند خودرو یا خانه مورد علاقه، متمرکز کند.

  مصیح (معصومه) در ادامه ضمن اشاره به سایه های فکری که همچون موریانه های ریز و بی صدا در ذهن پراکنده هستند از نوشتن آرزو و خواسته ها به عنوان بهترین تکنیک برای قانون جذب، نام برد و گفت: برای تجسم و تصویرسازی، باید حس و حال خوب داشت و با تمام حواس پنجگانه به آرزو و خواسته هایمان نزدیک شد.

  این مدیرِ جوان در مؤسسه جذب مسیر خوشبختی در پایان این جشن،‌ از “سطح و انرژی و فرکانس و ارتعاش” نیز به عنوان عوامل موثر در قانون جذب یاد کرد.

  آشنایی با مصیح (معصومه) جعفرزاده

  خانم جعفرزاده، استاد و مدرس موفقیت و نویسنده کتاب های کار آفرینی و قانون جذب ثروت و مدرس موفقیت است.

  او، نویسنده کتابهای قانون جذب ثروت و تغییر باور مالی و  همچنین مربی بین المللی مهارت های زندگی و کار آفرینی با بیش از 20 سال سابقه تحقیق و پژوهش در زمینه قانون جذب و تغییر باور مالی، است.

  این بانوی البرزی، افتخاراتی همچون داشتن مدرک DBA مالی و سرمایه گذاری؛ گواهینامه های معتبر در زمینه مدیریت بازرگانی، روانشناسی، مشاوره، هیپنوتیزم، بازاریابی و تبلیغات دارد. همچنین دارای چندین تقدیر نامه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

  معصومه جعفرزاده ابداع کننده 540 باور مالی است که در ضرب المثل ها، تکیه کلام ها و در فرهنگ ایران وجود دارد.

  معصومه جعفرزاده، عضو انجمن روانشناسی آمریکا، عضو انجمن روانشناسی ایران و عضو انجمن مشاوران داخل کشور است.

  همچنین عضویت افتخاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی، عضویت در کانون زنان کار آفرین و بازرگان و عضویت در اتحادیه مدیران حرفه ای بین الملل در کارنامه این بانوی البرزی وجود دارد.

  خانم جعفرزاده در حال حاضر 2 کتاب رسمی چاپ شده دارد، با مجوز رسمی و ثبت در ایران و همچنین این کتاب ها به ثبت بین الملل هم رسیده و در سایت آمازون نیز به مخاطیان ارائه می شود. کتاب های این بانوی البرزی با نام های “قانون جذب، نیمه پنهان من” و “راه های درست قانون جذب” است. کتاب های دیگر خانم معصومه جعفرزاده بزودی منتشر خواهند شد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *