0

گره‌گشاترین جملات پولساز

jafarzade

گره‌گشاترین جملات پولساز

حتما در زندگی روزمره خود کسانی را دیده‌اید که همیشه ساز مخالف میزنند. و همیشه منفی بافی میکنند و همیشه آه از نهادشان بلند میشود. این افراد بر روی نیمه خالی لیوان زندگی تمرکز بیشتری دارند تا بر روی نیمه پر آن که شادی ها، لذت‌ها و شیرینی‌های زندگی است. به عبارت ساده‌تر این افراد همیشه بر روی چیزی که ندارند تمرکز دارند. بطور مثال پولی که ندارند برای مخارج زندگی پرداخت کنند، پولی که ندارند تا یک خانه جدید یا ماشین جدید بخرند. پولی که ندارند تا خرج مسافرت و سایر لذت‌های زندگی کنند. قبلا هم متذکر شده‌ام که تمرکز بر روی بهترین‌ها، شیرین‌ترین ها، لذت بخشترین‌ها موجود رقم خوردن اتفاقات دلپذیر در زندگی شما خواهد شد. و برعکس این مسئله هم چیزی نیست جز اتفاقی که دلخواه شما نیست. تفکرات و اندیشه هر انسانی آنقدر قدرتمند و اتفاق ساز است که برایش حد و مرزی وجود ندارد. البته دقت داشته باشید که باورها و افکار منفی نیز به اندازه باورها و افکار مثبت قدرتمند و از پتانسیلی یکسان برخوردار هستند. بنابراین با دقت گزینه محبوب و مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا در چرخه‌ی اتفاقاتی که میخواهید قرار گیرید. چرخه‌ای که ممکن است فراوانی نعمت باشد یا کمبود …

روشهای قانون جذب برای استفاده از جملات تاییدی و مثبت

چندین سال پیش در یکی از فیلمهای سینمایی ایرانی یک جمله به یاد ماندنی از یک شخصیت جذاب گفته شد. جمله ای که شاید بعد از گذشت یک دهه هنوز بر سر زبان‌ها مانده است و دهان به دهان میچرخد. جمله ای که شاید به ظاهر ظنز گونه باشد اما در اصل حقیقتی انکار ناپذیر است. این جمله شگفت انگیز چیزی نبود جز “به تعداد آدمهای روی زمین راه هست برای رسیدن به خدا” حالا که با قانون جذب آشنا هستید و میدانید علاقه باعث جذب علاقه میشود. لازم است بدانید که به عنوان فردی خلاق و هوشمند میتوانید روشی منحصر به فرد برای خود ایجاد کنید. تا مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان را کوتاه تر کنید و آنچه در سر دارید را به واقعیت نزدیک و در نهایت تبدیل کنید. اما برای آشنایی بیشتر شما میخواهم به چند تکنیک کارآمد اشاره کنم که برای بسیاری از افراد جواب داده است. و در صورت تمرین و تکرار آنها برای شما نیز به عادتی خوب تبدیل خواهد شد. و در صورت تمایل با صرف کمی خلاقیت میتوانید روشی مناسب برای خود نیز ابدا کنید. اگر روشی برای خود ساختید. لطفا با ما و کاربران عزیز گروه تحقیقاتی حکمت آموز به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

قانون جذب اول: خواسته‌ها با تکرار ملکه ذهن میشوند.

یکی از عادت های خوب برای تبدیل یک چیز به واقعیت، عملا تکرار مستمر آن خواسته است. اگر میخواهید به خواسته‌ای برسید تنها کافیست آن خواسته را با خود تکرار کنید. منظور من این نیست که مانند یک طوطی پشت سر هم بگویید من یه خانه میخواهم، من یک خانه میخواهم، و … منظور من از تکرار این است که در ساعت هایی خاص، یا زمانی خاص به خواسته خود بیاندیشید. بطور مثال هنگام بیدار شدن یا قبل از خوابیدن، یا حتی قبل از نوشیدن یک لیوان آب… شاید شما جزء افرادی باشید که در طول روز مقدار آب بسیار زیادی مینوشید. پس در نتیجه میتوان قبل از نوشیدن هر لیوان آب به نیت قلبی و آن خواسته خود فکر کنید. اگر بتوانید خواسته خود را روی تکه کاغذی بنویسید. و هر بار که به آن فکر میکنید یا بر زبان می‌آورید به آن نگاهی هم بیاندازید سرعت رسیدن شما به مقصد به مراتب بیشتر خواهد شد.

قانون جذب دوم: رسیدن به خواسته‌ها با هوش طبیعت‌گرا

هروقت صحبت از فراوانی و جذب ثروت بی حد و مرز به میان می آید اولین تصویری که به ذهن شما میرسد چیست؟ آیا تصویر یک حساب بانکی با اعداد و ارقام بسیار زیاد را در ذهن خود میبینید؟ یا اینکه تصویر خروارها پول و سکه و طلا به ذهنتان خطور میکند؟ سوال جالبی است اما جواب جالبتری نیز دارد. اگر اعداد و ارقام به ذهنتان میرسد شاید مفهومش این باشد که قدرت تصویر سازی محدودی دارید و نیاز به فعالیت و تمرین بیشتری احساس میشود. اما اگر پول و سکه و طلا به ذهنتان میرسد پس تصویر سازی ذهنی شما در حد مناسبی است. و میتوان گفت که سرعت رسیدن شما به مقصد نیز به مراتب مناسب است. اما داستان وقتی جالب میشود که این فراوانی را با چیز دیگری تصویر سازی کنید. توصیه میکنم به طبیعت رجوع کنید و یک لحظه دلنشین را به در ذهن خود مرور کنید. به جنگلی سرسبز بیاندیشید که انباشته شده از انواع درختان زیبا و پر شاخ و برگ، در انتهای این جنگل کوهستانی وجود دارد. که هنگام گرم شدن زمین و تابش نور پر فروغ آفتاب شروع به تکاندن حجم انبوه برف زمستانی از روی خود میکند. و این برف تا به کوهپایه میرسد تبدیل به رودخانه‌ای خروشان میشود توصیه من این است که هوش طبیعت‌گرای خود را کمی فعال تر کنید. و هنگام یادآوری ثروت و فراوانی نعمت به همین تصورات ادامه دهید. شاید به یاد آوری این لحظه بجای انبوهی از پول و طلا و سکه مناسب تر باشد.

قانون جذب سوم: خروجی دلپسند خواسته‌ها را تصویرسازی کنید

حالا که شما فردی ثروتمند و پولدار هستید، حالا که هر چه اراده کنید در اختیار شما خواهد بود. حالا که در جایگاهی هستید که هرچه بخواهید به راحتی میخرید، میخواهید با این همه ثروت چه کنید؟ میخواهید با این همه پول به کدام کشور سفر کنید و کجا ساکن شوید؟ یکی از عواملی که باعث میشود قدرت جذب خواسته‌هایمان بیشتر شود این است که به خروجی و نتیجه دلپسند ثروت بیاندیشیم. فکر کنیم که اگر پول و ثروتی فراوان داشتیم با آن چه میکردیم یا چه احساسی به ما دست میداد. همینطور که به این تصویر سازی میپردازیم، احساسات و شور و شعفی را در خود تجربه میکنیم که باعث ایجاد انرژی مضاعف در وجود ما میشود. که باعث میشود سریع رسیدن به خواسته‌هایمان دو چندان شود.

قانون جذب چهارم: نویسندگی را تجربه کنید و خلاق باشید.

دفترچه‌ای برای خود بگیرید و افکار و عقاید میلیونی خود را در آن بنویسید. فکر کنید اگر میلیاردها تومان داشتید با آن چه میکردید. چه کسب و کاری راه اندازی میکردید و چه خدماتی را ارائه میدادید. توصیه من این است که حتی به برداشتن قدمهای آن کسب و کار نیز فکر کنید. بطور مثال با خود فکر کنید که حالا که این ۵ میلیارد را دارید و میخواید رستورانی شیک و مجلل تاسیس کنید اولین کاری که باید بکنید چیست؟ برای انجام مرحله اول چه میزان سرمایه لازم است و بعد از اینکه مرحله اول انجام شد برای مرحله دوم چه شرایطی باید فراهم باشد. حتی میتوانید به کمی خلاقیت به خرج دهید و نامه‌ای به خداوند و جهان هستی بنویسید. برای خدا بنویسید که چه چیزی را میخواهید بدست آورید. و چه قدم‌هایی برای آن برداشته اید و کجا راه هستید. یا اینکه نامه‌ای برای خود بنویسید که چرا تا به اینجای داستان مسیر و زمان رسیدن شما به مقصد کمی طولانی شده است. و چه موانعی بر سر راهتان قرار داد و برای آنها چه تدبیری اندیشیده‌اید…

قانون جذب پنجم: لبخند بزنید و پر انرژی باشید

حتما این بیت شعر را شنیده اید که میگوید ابر و باد مه و خورشید و فلک در کارند تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری. تمام اعضای بدن ما انسانها به قدرت خداوند متعال آنقدر منظم و دقیق کار میکنند که حتی ما از این نظم و انسجام بین اعضا اطلاعی درست و دقیق نداریم. در جهان هستی، اتفاقات و شرایط هم به همین شکل در جریان هستند. با این تفاوت که خواست قلبی ما میتواند این اتفاقات را تغییر داده و به سمت و سویی سوق دهد که ما میخواهیم. داشتن انرژی و لبخند روزانه میتواند شادی و نشاط به زندگی ما جاری و همه اطرافیانمان را شگفت زده کند. استفاده از جملات تاثیرگذار برای دریافت ثروت بی حد و مرز یکی از روش های کاربردی و بسیار ساده‌ای است. که میتوانید با تکرار و تمرین روزانه این روش را یاد گرفته و به مرور زمان تبدیل به یک استاد قهار شوید. این جملات مثبت حتی به زمان حال هستند و به ذهن شما را آماده دریافت آن چیزی که میخواهید میکند. پس جملات را یاد بگیرید، تمرین کنید، استفاده کنید، و هرچه میخواهید دریافت کنید.

جملات تاییدی و مثبت برای جذب بیشتر پول

۱. من احساس ثروتمندی میکنم. ۲. من پول را دوست دارم و پول هم دوست دارد که سراغ من بیاید. ۳. پول هر لحظه که بخواهم میتواند به سراغم بیاید. ۴. در زندگی بسیار خوشحال و شکرگذار هستم و از هر منبعی و راه و روشی که بخواهم میتوانم پول بدست آورم. ۵. همین الان هم پول داخل حسابم هست و همینطور در حال زیاد شدن است. ۶. بیشتر از آن چیزی که بخواهم پول دارم و هر روز بیشتر میشود. ۷. من یک آهنربای ثروت هستم و هرچه بخواهم میتوانم پول جذب کنم.

  • جملات تاییدی و مثبت برای جذب ثروت

۱. تمام چیزهایی که بتوان با پول خرید را خواهم خرید و به زندگی خود وارد میکنم. ۲. تمام قبض‌ها، پرداختی و مبالغ روزانه من به نحو شگفت انگیزی پرداخت میشوند و هیچ دغدغه‌ای برای آنها ندارم. ۳. علاقه شدیدی به ثروت سازی و استفاده آن به بهترین شکل دارم. ۴. ممنون و متشکر خدای بزرگ هستم که هم اکنون هم ثروتمند و هم پولدار و هم خوشحال هستم. ۵. من قدرت جذب ثروت و خواسته‌هایم را دارم. ۶. به انواع مختلف و خارق العاده‌ای میتوانم کسب ثروت کنم. راه هایی که دیگران از انجام آن عاجزند. ۷. برای کسب ثروت بیشتر، هیچ مقاومتی در وجود من نیست و میتوانم به راحتی ثروت ساز باشم.

  • جملات تاییدی و مثبت برای جذب موفقیت و کامیابی

۱. من انسانی موفق، خوشحال، ثروتمند و پولساز هستم. ۲. اتفاقات شگفت انگیز، موفقیت و ثروت انبوه به راحتی و حتی بدون کوچکترین اقدامی من به سراغم می‌آیند. ۳. رسیدن به موفقیت برای من بسیار ساده است. ۴. آنقدر انسانی ارزشمند و شایسته هستم که ثروت، موفقیت و کامیابی خودشان به سراغ من می آیند. ۵. در وجود من آهنربایی وجود دارد که پول، ثروت، موفقیت و کامیابی را به خود جذب میکند. ۶. تمام ثروت و موفقیتی که دارم برایم لذت آفرین است و زندگی را برایم خوشایند میکند. ۷. تنها با تفکری شیک و مجلسی و ثروت ساز میتوانم ثروت آفرین باشم.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!