0

کسب ثروت را با این اصل مهم ، لذت بخش کنید!

jafarzade

 

کسب ثروت  را با این اصل مهم ، لذت بخش کنید

کسب ثروت  شامل راههای زیادی است که ما باید یکی را انتخاب کنیم آیا به همان اندازه که از رسیدن به هدف لذت می برید از مسیر آن و انجام کارها نیز لذت می برید؟ آنچیزی که پس از انتخاب مسیر و قدم گذاشتن در آن ، ما را در مسیر کسب ثروت  نگاه می دارد چیست؟ سالهای سال بر این فکر کردم که چه عاملی می تواند در ثابت قدم بودن ما در مسیر کسب ثروت  به ما کمک کند؟ به عنوان یک محقق ، سالهای زیادی روی این مبحث تمرکز کردم و زندگی افراد موفق زیادی را مطالعه کردم ! نتیجه ای که از این تحقیقات گرفتم زندگی مرا تغییر داد. ما سفرمان را در مسیر  کسب ثروت  ادامه می دهیم . اما آنچیزی که موجب می شود ما در آن پایدار بمانیم و زندگی ما را غنی تر می کند لذت بردن از مسیر است. چند سال پیش، زمانی که در کسب و کار خودم مشغول بودم هر روز تا محل کارم ، رانندگی می کردم . برای مدتی ، مسیر نزدیکتر را انتخاب کرده و رفت و آمد می کردم. کوتاهترین راه از خانه تا محل کارم ! اما بعد از گذشت دو ماه، که من هر روز از همان مسیر نزدیک به محل کارم می رفتم ، روزی مسیر متفاوتی را انتخاب کردم . یک مسیر انحرافی ! بخاطر می آورم که شگفت زده بودم ، خیابانی احاطه شده از درخت و بسیار خنک ودر عین حال خلوت ! من متعجب بودم که چرا تا الان متوجه این مسیر زیبا نشده بودم ؟ به مدت دو ماه ، من به وسیله ذهنم در آن مسیر عادی ، محدود شده بودم ! مسیر من تنها به یک چیز محدود شده بود: کوتاهترین راه !

در  مسیر کسب ثروت  ، همیشه کوتاهترین راه ، بهترین راه نیست !

 در حالی که هیچگونه ایده ای برای لذت بردن از مسیر و بدست آوردن آرامش از پیوستن به طبیعت نبود ! در مسیر قبل ، هیچ امکانی برای نگاه کردن به مردمی که پیاده روی می کردند یا دیدن درختان پر از گل وجود نداشت. چرا اینگونه بود؟ چون من انتخاب کرده بودم که زمانم را ذخیره کنم . مطمئنم شما هم این مسئله را تجربه کرده اید و از کوتاهترین مسیر ، استفاده کرده اید. من مخالف مسیر کوتاه نیستم .این برای زمانی که شما وقت بسیار کمی دارید، مناسب است. فقط تعدادی مسیر به سمت مقصد وجود دارد و ما امکان داریم که هر کدام از این مسیرها را به سمت هدفمان ، انتخاب کنیم !

شما مسیرتان ، تا کسب ثروت  را چگونه می بینید؟

آیا کوتاهترین مسیر را انتخاب می کنید یا مسیری را انتخاب می کنید که علاوه بر لذت بردن ، به هدفتان هم برسید؟ من لذت بخش ترین مسیر را انتخاب کردم . تصویر سازی ، ما را به همه جا می برد و ما می توانیم مسیر لذت بخش  کسب ثروت  را انتخاب کنیم ! شما در مسیری پایدار می مانید که در آن شادتر باشید. پس باید مسیری بسازید که ارزشها و احساسات شما در آن نمایان شود. شما می توانید مسیر شاد و زیبا و آرام را ببینید و بسیار بیشتر از مسیر کوتاه ، از آن لذت ببرید. تنها با افزودن مقدار اندکی زمان ، به سفرتان ! شما می توانید رایحه و آوای راهها را درک کنید. پس با استفاده از جی پی اس درونتان، راه درستی  برای رسیدن به هدفتان و کسب ثروت  را انتخاب کنید . راهی که نه تنها بر اساس زیبایی گرایی باشد بلکه بر اساس رایحه و آوا و خاطرات شما باشد. شما با این کار ، از خطر تک مسیری شدن رها می شوید و مسیر کاملا متفاوتی خواهید داشت ! در مسیری پر از چیزهایی که دوست دارید نه کوتاهترین مسیر! شما در یک دنیای ساختگی که توسط خودتان ساخته شده است زندگی می کنید تا بازدهی بالایی داشته باشید ! این دنیای ساختگی شامل عادتهای روزانه شما هستند. اگر پیداکردن مسیر لذت بخش سخت است ، روزمرگی خطرناک و مهلک و از بین برنده خلاقیت است . پس خودتان را نجات دهید و از مسیری بروید که بیشترین لذت را ببرید. شاد و سلامت و ثروتمند باشید

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!