0

چگونه هدفگذاری کنیم و به خواسته مان برسیم!

مصیح جعفرزاده

 

هدفگذاری کنیم و به خواسته مان برسیم!

چگونه هدفگذاری کنیم ، در واقع  این ، بستگی به عواملی دارد .

با تحقیق و بررسی که در زندگی افراد موفق انجام داده ام  ، می توان نتیجه گرفت که بسیاری از نقطه نظرها و برنامه ریزی ها را باید بیافرینیم. ممکن است صرف نظر از مشکلات دیگر، زمین بخورید و یا بارها و بارها ناامید شوید. برای بسیاری از افراد، این مرحله، مفهوم شکست را دارد. اما افراد موفق، می دانند که اگر ادامه دهند ،با هدفگذاری  دیر یا زود، موفق می شوند. هدفگذاری شما و  مداومت در طول زندگیتان، به پیروزیهای بزرگ می انجامد. به راستی که هر کس مداومت به خرج دهد، در هر شرایطی به موفقیت می رسد!

چگونه هدفگذاری کنیم:

به کمک سه اقدام ساده ، می توانید عادت کنید که با مداومت و طبق هدفگذاری تان پیش بروید. نیازی به هوش بالا یا آموزش خاصی ندارید. فقط انجام دهید و به انجام آن پایبند بمانید: 1_هدفتان را مشخص کنید و اشتیاق سوزان برای رسیدن به آن داشته باشید. برای آن برنامه مشخص روزانه داشته باشید و هر روز به آن اقدام کنید. 2_در برابر نفوذ های منفی و مایوس کننده و تلقینهای منفی دوستان و بستگان و آشنایان  ذهنی بسته و گارد گرفته داشته باشید! 3-گروهی از دوستان تشکیل دهید که در رسیدن به اهداف ، شما را یاری می دهند. این یاری می تواند حتی با کلامهای امید بخش، انجام شود. اینها اقداماتی هستند که شما را به موفقیت و ثروت می رسانند. رویای شما را به حقیقت تبدیل می کنند و شما را یاری می کنند تا بر ترس و ناامیدی غلبه کنید. من از این امتیاز برخوردار بوده ام که این مراحل را دررسیدن به تمام اهدافم انجام دهم و مداومت را در انجام تمام کارهایم حفظ کنم.

الگوهای هدفگذاری:

زندگی پیامبران ما ، الگوهای بسیار عالی برای همه مردم جهان هستند. آخرین پیامبر خدا، در 40 سالگی به پیامبری مبعوث شد و  پیروانش ، مال و منال خود را از دست دادند و مهاجرت کردند. او 10 سال در راه دین خدا کوشید و در این ده سال اول، مرارتهای بسیاری را متحمل شد. اما در پایان 10 سال دوم، فرمانروای اعراب بود. موفقیت او را در سه عامل خلاصه می شود: قدرت کلام ، تاثیر دعا و نیایش ، و اتکاء به خداوند. هیچ کس بدون این منابع به موفقیت نمی رسد. اگر افراد زیادی ، به موفقیت رسیده اند ،در استفاده آنها از منابعی بود که در اختیار داشتند. شما هم می توانید از این اصول استفاده کنید و موفق شوید. در پناه خداوند، پیروز و سربلند باشید.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!