0

چگونه با قانون جذب در مسابقه دلخواهم به موفقیت رسیدم؟

مصیح جعفرزاده

 

چگونه با قانون جذب در مسابقه دلخواهم به موفقیت رسیدم؟

قانون جذب موجب شد تا در مسابقه دلخواهم به موفقیت برسم! قانون جذب ، خواسته شما را برآورده می سازد و سرعت قانون جذب ، متناسب با سرعت پذیرش شماست. آنچه که سرعت پذیرش شما را پایین می آورد شک و تردید شماست!! منبع شک و تردید در استفاده از قانون جذب و موفقیت. منبع شک و تردید ، باورهای محدود کننده شماست. شما با توجه خودتان بر خواسته خود، کم کم و آرام آرام بر این باورها غلبه می کنید و آنها را در جهت خواسته تان تغییر می دهید.

چگونه با قانون جذب، موفقیت را در آغوش کشیدم؟

زمانی که سیزده سالم بود شروع به کشیدن نقاشی کردم از تمام امکاناتی که در دسترس داشتم برای کشیدن نقاشی استفاده می کردم. همچنین در هرفرصتی که پیش می آمد به آن توجه کرده و ایده هایم را در هرموقعیتی یادداشت می کردم! بعد از گذشت زمانی اندک ، نقاشیهای بسیاری را تمام کرده بودم . در سال بعد ، نمایشگاهی از نقاشیهایم برگزار کردم که بازدید کننده و فروش بسیاری داشت.  این اتفاق زمانی افتاد که من هیچ ایده و برنامه ای برای برگزاری نمایشگاه و فروش ، نداشتم. تمام اینها حاصل توجه و علاقه و مداومت من ، در کارم بود که مرا به موفقیت رسانید.

آیا قانون جذب با باور ما در ارتباط است ؟

باور محدود کننده اندیشه ای تکراری ست که بارها و بارها به ذهنتان خطور می کند و با این کار از هدفتان دور می شوید چون ارتعاش منفی می فرستید. شما زمانی که به خواسته تان توجه می کنید یعنی آن را پذیرفته اید. پذیرفتن، موجب تولید ارتعاش مثبت می شود و شما با توجه به خواسته تان ، به آن نزدیک و نزدیکتر می شوید.

ابزارهایی برای پذیرفتن خواسته و رسیدن به هدف وجود دارد:

اولین و مهمترین ابزار، ایجاد جملات و عبارتهای مثبت است که تردید شما را کاسته یا از بین می برد. پس از آنکه عبارات و جملات مثبت را ایجاد کردید به حالت آرامش می رسید که از نشانه های باور کردن شماست. یعنی شما باور کرده اید که به چیزی که می خواهید با قانون جذب ، می رسید. به خاطر داشته باشید باور محدود کننده ، صرفا اندیشه تکراری است که بارها و بارها به ذهنتان می آید و با تکرار اندیشه مثبت ، می توانید آنرا جایگزین کنید. در قسمتهای بعدی، می گویم که چطور بفهمید که پذیرفته اید و چطور می توانید اندیشه های مثبت بسازید. شاد و سلامت و ثروتمند باشید.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!