0

پول سازی با ۲۱ روش موثر (قسمت سوم)

jafarzade

 

پول سازی با ۲۱ روش موثر

پول سازی ، با بهترین بودن در کار خود ، رابطه مستقیم دارد. هر چقدر در کار خود به روزتر و بهتر باشید ، پول سازتر هستید ! همین امروز تصمیم بگیرید در هر کاری که انجام می دهید بهترین باشید. هر هدفی که شما تعیین می کنید ، آینده شما را شکل می دهد. تصمیم بگیرید جزء ده درصد افراد موفق رشته کاریتان باشید. شما با این تصمیم ، نقطه عطفی در زندگی و کارتان و همچنین جریان پول سازی خود ، بوجود می آورید . که به زودی نتایج شگفت انگیز آن را در زندگی خود خواهید دید ! باور کنید شما باهوش و خلاق هستید و هیچکس بهتر و باهوشتر از شما نیست. همچنین باور داشته باشید تمام افراد موفق ، در هر رشته کاری ، قبلا در پایین ترین قسمت ، مشغول به کار بوده اند. تنها کاری که انجام داده اند این بوده که آموزش دیده وخودشان را بهتر کرده اند . به همین دلیل است که هیچ محدودیتی برای پیشرفت وجود ندارد . زیرا هیچ محدودیتی برای آموزش و استفاده از آن آموزشها ، وجود ندارد. بهتر بودن موجب می شود تا احترام به نفس و عزت نفس پیدا کنید . شما با بهتر بودن ، شخصیت کلی و روابطتان با دیگر مردم را بهبود می بخشید و احساس غرور و رضایت قلبی خواهید داشت.

نکته مهم این است که :

شما در هیچ کاری بهترین نخواهید بود مگر اینکه در کاری مشغول به کار شوید که استعداد ذاتی در آن کار دارید . سپس آن کار را با آموزش ، تبدیل به مهارت کنید. آنگاه تمام انرژی خود را صرف توسعه و بالابردن آن مهارت کنید. بایستی آنرا به صورت هدف اول خود در آورده و برای رسیدن به آن، تاریخ مشخصی تهیه کنید.

تمرین پول سازی :

در این بخش تمرین بسیار مهمی برای انجام وجود دارد. استعداد خود را در زمینه های مختلف کاری ، بررسی کنید و ببینید در کدام یک ، احساس عالی را تجربه می کنید ؟ انجام کدام کار ، به شما انرژی و شعف خاصی می دهد؟ همین امروز برای انجام آن برنامه ریزی کنید و تصمیم بگیرید در آن کار مهارت کسب کنید و بهترین شوید.

قدم بعدی برای پول سازی :

تلاشتان را بیشتر کنید. میزان تلاش شما با پول سازی شما، رابطه مستقیم دارد. تمام افراد پول ساز، ساعتها کار می کنند و چون کارشان را دوست دارند، از انجام آن لذت می برند و خسته نمی شوند ! روزی ۷ ساعت کار کنید و روز جمعه را استراحت کنید. با این حساب میزان کار شما در هفته حدودا ۴۰ ساعت می شود که برای گرفتن نتیجه عالی ، مناسب است. اما هر یک ساعت اضافه کاری ، برابر با رسیدن به اهدافتان در ده سال آینده است! افراد پولساز ، قبل و بعد از ساعات کاریشان ، در دفترشان حضور دارند. رمز مهم این کار، این است که : در زمان تعیین شده ، واقعا کار کنید !

وقت را هدر ندهید.

سرتان را بیاندازید پایین و بدون توجه به موبایل و اینترنت ، مشغول شوید و ادامه دهید. تماسها و گپ زدنها و روزنامه خواندن را به بعد از ساعت کاری خود، موکول کنید. سخت کوش باشید . با این کار ، در مداری قرار می گیرید که افراد موفق و سخت کوش را به زندگی و کارتان جذب می کنید. شما زمانی می توانید در کارتان ، بدون وقفه کار کنید که کار مورد علاقه تان را ادامه دهید و در این مورد تصمیم درستی بگیرید. انتخاب شما در این مرحله، حال و آینده شما را تحت تاثیر خود قرار می دهد. سپس برنامه ریزی درستی برای انجام آن کار انجام دهید . تا اینجا ، شما پنجاه درصد مسیر درست را ، پیش رفته اید. مهمترین قسمت کار این است که هر روز قدمهای کوچک و ممتد ، در مسیر این کار بردارید. کارها را با تمرکز و دقت بیشتری انجام دهید . این کار باعث می شود تا شما خلاقتر شوید و ایده های بهتری برای انجام سریع کارها ، پیدا کنید .

این خصیصه مهم من است :

زمانی که تصمیم به انجام کاری می گیرم ، تا تمام علم مربوط به آن کار را یاد نگیرم و آن کار رابا مهارت انجام ندهم ، دست برنمی دارم. شما هم اکنون نیازمند زمان بندی مناسب برای کار مورد علاقه تان هستید.

تمرین عملی پول سازی :

همین امروز در دفتر موفقیت خود، برنامه ای را برای افزایش ساعات کاری تان ، بنویسید و طراحی کنید. یک ساعت زودتر از قبل ، در محل کار خودتان حاضر شوید و روز کاری تان را یک ساعت زودتر ، شروع کنید. برای نهارتان ، زمان ده دقیقه ای در نظر بگیرید و زمانی که دیگران مشغول صرف نهار یا صحبت کردن می باشند، کار کنید. یک ساعت دیرتر محل کارتان را ترک کنید. قبل از ترک محل کار، برای فردا برنامه ریزی کنید . کارهای انجام شده امروز را جمع بندی کنید و کارهای انجام نشده را برای فردا، در برنامه تان قرار دهید. انجام همین مورد ، کمک بسیاری به شما در بهبود کارها ، ومدیریت زمان شما ، دارد. پس از مدتی خواهید دید تنها دو ساعت اضافه کردن به کار روزانه ، شما را در اینده نزدیک ، دو برابر موفقتر از سایر افراد می کند. در برنامه بعد ، در مورد قدم بعدی پول سازی  با شما هستم. شاد و سلامت و ثروتمند باشید.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!