0

موفقیت چیست و چگونه به آن برسیم ؟

مصیح جعفرزاده

 

موفقیت  چیست؟

شما درهر لحظه که به چیزی توجه می کنید، درآن لحظه ، ارتعاش احساس شما ، در حباب شما قرار می گیرد، حتی اگر به امواج منفی آن پاسخ ” نه ” بدهید! در اینجا لیستی از کارهایی آورده ام که با انجام آنها ، ارتعاش می فرستید وکائنات را براساس  اصول موفقیت  ، فعال می کنید: وقتی به چیزی پاسخ نه می دهید. وقتی به چیزی پاسخ آری می دهید. وقتی نگران چیزی می شوید. وقتی وانمود می کنید که به خواسته تان رسیده اید. وقتی از چیزی شکایت می کنید. وقتی خواسته تان را تصویر سازی می کنید. وقتی به یاد چیز مثبتی می افتید. وقتی درباره خواسته تان خیال پردازی می کنید. وقتی به یاد چیزی می افتید. وقتی متوجه می شوید که چیزی را دوست دارید. وقتی در فکر تحقق خواسته تان هستید. وقتی در مورد خواسته تان صحبت می کنید. وقتی برای چیزی که دوست دارید جشن می گیرید. وقتی برای خواسته تان دعا می کنید.

چگونه با موفقیت پیش برویم؟

به هرچه که توجه کنید، در ارتعاش شما جای می گیرد و با موفقیت ، آنرا جذب می کنید. شما هر بار که جمله ای مثبت در مورد خودتان می گوید با توجه به احساسی که در همان لحظه پیدا می کنید، آنرا جذب یا دفع می کنید. قانون جذب، به ارتعاشاتی پاسخ می دهد که بر اساس احساس خودتان، از دکل ارتعاشی خودتان، مخابره می کنید. مثلا ممکن است بگویید: من بدهیهایم را پرداخت کرده ام ، در حالی که اینطور نیست . یا وقتی که احساس می کنید لاغر شدن سخت است، ارتعاش منفی تولید می کنید واینگونه ، با تردید ، ارتعاشی را ساطع می کنید که منفی است و قانون جذب نیز بیشتر از همان را می دهد. قانون جذب ، به کلمات واکنش نشان نمی دهد بلکه به احساس شما در آن لحظه واکنش نشان می دهد. به همین دلیل است که حتی جملات تائیدی مثبت، می توانند ارتعاش منفی داشته باشند. حال ببینیم چه زمانی، جملات مثبت شما، تولید ارتعاش مثبت می کند و با  موفقیت پیش می روید؟ ذهن شما زمانی که جمله مثبت را حقیقت بداند ، ارتعاش مثبت تولید می کند. وقتی شما جمله ای تکرار می کنید که در مورد شما حقیقت ندارد، شما تولید ارتعاش منفی می کنید ! چون تردید دارید ! چون بخشی از درون شما می گوید: این درست نیست ، من هنوز بدهکارم ! ، یا من هنوز چاقم!

موفقیت ، آری یا نه؟

راهکار چیست؟ استفاده درست از جملات مثبت، باید در مورد شما حقیقت داشته و واقعی باشد. حال چگونه می توانید جملات مثبت را به صورتی بیان کنید که همیشه در مورد شما حقیقت داشته و ارتعاش مثبت ایجاد کند؟ می توانید جملات صفحه قبل را به این شکل بنویسید: من در حال انجام فرایند پرداخت بدهی هایم هستم! من در حال لاغر شدن هستم! من در حال کسب ثروت هستم! همینطور که می بینید، هر یک از جملات بالا ، در مورد شما، حقیقت دارند و این باعث می شود تا در مورد آن احساس خوب و در نتیجه ارتعاش خوبی تولید کنید! و وقتی احساس خوبی داشته باشید، ارتعاش و فرکانس مثبت از شما به کائنات ، مخابره می شود و قانون جذب به آن پاسخ گفته و مثل همان را به شما می دهد و با موفقیت  ، به خواسته تان می رسید. با آرزوی بهترینها برای شما که بهترین هستید.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!