0

موفقیت مالی چه رابطه ای با تجسم خلاق دارد؟؟

jafarzade

 

موفقیت مالی با تجسم خلاق امکان پذیر است!

موفقیت مالی  رابطه مستقیمی با تجسم خلاق دارد. بسیاری از افراد که از روش تلقین به خود استفاده می کنند درموفقیت مالی نتیجه نمی گیرند. خواندن اهداف و خواسته ها از روی نوشته زمانی موثر است که شما احساس و هیجان را بوجود آورده و تلفیق کنید. چون کلمات زمانی که با احساس درآمیخته شوند بر ذهن ناخودآگاه شما تاثیر می گذارند. اگر نتوانید احساس خود را به ذهن نیمه هوشیار انتقال دهید موفق نمی شوید. ذهن نیمه هوشیار هر دستوری را که با ایمان و احسای و باور و عمل به او داده می شود می پذیرد.

چگونه ذهن نیمه هوشیار را تحریک کنیم؟

اول: به مکانی آرام بروید چشمانتان را ببندید و با صدای بلند مبلغ درخواستی و محدوده زمانی برای بدست آوردن پول را بگویید. دوم بگویید که برای این هدف، چه بهایی می پردازیدو خود را با احساس آن موقعیت  ،ببینید که این پول را بدست آورده اید. حال برنامه ریزی برای آن بنویسید و با دانش خود ، قدمهای نخستین را بردارید. دانش به خودی خود باعث موفقیت مالی نمی شود .این دانش باید با برنامه های عملی ، انجام شود و بتواند به درآمد برسد. دانشی که از آن صحبت می کنم دانش مورد نیاز برای موفقیت مالی  است.

ما با دونوع دانش در ارتباط هستیم یکی عمومی و دیگری تخصصی است.

دانش عمومی در دانشگاهها آموزش داده می شود و از بضاعت مالی اساتید مشخص است که نقشی در تنعم بازی نمی کند.

دانش تخصصی ، همان دانش عمومی سازمان داده شده است.

دانش شما  در جهت رسیدن به موفقیت مالی ،  با تجربه   آمیخته شده و به کار گرفته می شود و موجب تنعم و ثروتمندی می شود.

حال باید ارزش ارتباط با افراد موفق را درک کنید.

همکاری نزدیک با کسی که هرگز با سختیها و مصائب کنار نمی آید خود سرمایه ای است که هرگز نمی توان آنرا به وسیله پول ارزیابی کرد.

انواع تصور:

تصور کردن و تخیل، کارگاهی است که در آن تمامی اهداف و برنامه ریزیها ، نمود پیدا کرده و انسان به آن عمل می کند. دو نوع تخیل و تصور وجود دارد: یکی مصنوعی و وابسته به گذشته است و با آنچه که انسان قبلا دیده در ارتباط است. دیگری خلاق و وابسته به گذشته نیست و با خلاقیت و نوآوری همراه است.

ذهنیت خود انسان  با آن چیزی را خلق می کند.

انسان با این تصویر سازی است که با لایتناهی در ارتباط است و الهامات را دریافت می کند.

تصور کردن با تمرین کردن قویتر و با استفاده نکردن از آن، ضعیفتر می شود.

ولی هرگز از بین نمی رود. به محض اینکه برنامه خودتان را روی برگه کاغذی بنویسید، به میل ناملموس خودتان شکلی حقیقی می دهید.

به محض اینکه میل خودتان را خلاصه می کنید و طرحی برای تحقق آن می ریزید فرکانس مثبت می فرستید.

به محض اینکه خواسته خود را برروی کاغذ می آورید و برای تحقق آن ، برنامه ریزی می کنید ، قدمهای نخست را برداشته اید.

همین میزان برای تبدیل اندیشه شما به معادل فیزیکی آن کافیست.

داشتن هدف مشخص و قطعی ، نقطه شروعی است که باید انجام شود.

داشتن عزم و اراده راسخ ، همراه با میل سوزان برای تبدیل میل و هدف به معادل مالی آن لازم است.

 

میل و اشتیاق سوزان موجب تخیل می شود

با برداشتن قدمهای اولیه ، آن تخیل به انجام آن منتقل می شود. حال می خواهیم در مورد تدوین برنامه عملی رسیدن به خواسته ها صحبت کنیم: _با کسانی که در طرح و عملی کردن برنامه تان نیاز دارید همکاری کنید و  با آنها هماهنگی ایجاد کنید. برنامه های بی کم و کاست برای اطمینان از موفقیت ، طرح ریزی کنید_ از آموزش و تجربه و تصور سازی بهره مند شوید._ _این را به ذهن بسپارید که اگر برنامه ای شکست می خورد این شکست موقتی است. علت شکست ممکن است بخاطر  برنامه شماباشد که حساب شده نبوده است. بلافاصله برنامه حساب شده ای بریزید و آنرا اجرا کنید. دست یابی به پیروزی بدون پشت سر گذاشتن شکستهای موقتی امکان پذیر نیست. اگر قبل از رسیدن به هدف تسلیم شوید هرگز در زمره برندگان قرار نمی گیرید.

هر کس باید فروشنده خدمات شخص خود باشد.

کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده است که تا حدود زیادی تعیین کننده قیمت و میزان فروش است. کسی که با فروش خدمات شخصی کسب در آمد می کند از کسی که کالایی می فروشد چیزی کم ندارد. اگرخدمات شما  به گونه ای موثر به بازار ارائه شوند در مقایسه با فروش کالا سرمایه های مطلوب تری هستند. اگر بخواهید کالایی را در بازار بفروشد باید این کالا را به خوبی بشناسید و از همه نقطه ضعفهای آن آگاه باشید. به همین دلیل باید خود را تحلیل کنید تا از اشتباهات شما کاسته شود. هرکس با رفتار صادقانه می تواند به ثروت برسد. اشخاص در ازاء خدمات صادقانه خود، همه ساله میلیونها دلار پول می گیرند. شما هم می توانید با ارائه خدمات خود، به تنعم برسید. شاد و سلامت و ثروتمند باشید

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!