0

موفقیت مالی را چگونه بدست آوریم؟؟

jafarzade

 

موفقیت مالی را چگونه بدست آوریم؟؟

موفقیت مالی  ، نتیجه طراحی هوشمند است.

موفقیت مالی  به مرور زمان حاصل می شود و یک شیوه زندگی ست. کسی که سالها در پی افزودن علم ثروت اندوزی است و آن علم را سازماندهی کرده و با پشتکارقدم برمی دارد قطعا موفق می شود. اگر شما محصولی تولید می کنید یا کارآفرین هستید، قطعا موارد مهم زیادی را در تولید محصولتان در نظر می گیرید. برای همه ما ، هر چه که جدید باشد جالب است. اما هرچه که خسته کننده شود دیگر به چشم نمی آید. بعد از اینکه مدتی محصولی را در بازار ببینید برای شما هم خسته کننده می شود. اما محصولی با بسته بندی جدید که ممکن است حتی محتوای آن تغییری نکرده باشد، شاید جالب به نظر بیاید! آنچه که برجسته باشد ارزش گفتگو و مورد توجه بودن را دارد. طراحی هوشمندانه ، استثنایی ، جدید و جالب است و موجب موفقیت مالی می شود. ما باید بدانیم و درک کنیم که اگر محصولات و خدمات ما ، برجسته و جالب توجه نباشند ، به چشم نمی آیند. عقیده و علم صد ساله بازاریابی منسوخ شده و به آخر رسیده است . ما باید همه آنها را رها کنیم. شما نیاز دارید در هرچیزی که می سازید طراحی هوشمندانه را قرار دهید.

باید تبلیغات را کنار بگذارید و نوآوری کنید.

در گذشته همه چیز شفاف بود چون محصولات در بازارها مورد گفتگو قرار می گرفتند و سر انجام خریداری می شدند. اما اکنون ، روشهای قدیمی دیگر کارآیی ندارد چون مصرف کننده بیش از اینها مشغله دارد که به آگهی ها و تبلیغات توجه کند. فقط محصولات و تولیداتی که توسط افراد پر شور و حرارت تولید می شوند آینده ای همراه با موفقیت مالی دارند. مشتریان و مصرف کنندگان محصول شما ، جمعا چهار گروه هستند: مشتریان احتمالی مصرف کنندگان مشتریان وفادار مشتریان قدیمی

موثرترین ایده های تجاری، آنهایی هستند که گسترش پیدا می کنند.

چرا شما به نوآوری و طراحی هوشمندانه نیاز دارید؟ چون راههای قدیمی بازاریابی دیگر منسوخ شده اند و شما به طراحی محصول و در کانون توجه قرار گرفتن نیاز دارید. حال افراد در مقابل یک محصول چه واکنشی دارند؟ 1_اغلب آنها نمی توانند محصول شما را خریداری کنند چون پول ندارند 2_وقت ندارند تا پیام شما را بشنوند 3-ممکن است پیام شما را بشنوند اما نیازی به محصول شما نداشته باشند. هم اکنون بازاریابی و تبلیغات تلویزیونی مرده است. شما دیگر نمی توانید از این گزینه ها برای مطرح شدن در بازار فروش استفاده کنید. مگر اینکه نوآوریتان را عرضه کنید. قانون جدید این است: محصولات فوق العاده بسازید که مردم دقیقا به دنبالش هستند.

چه چیزی موثر است؟

یک روش برای به کار گیری نوآوری این است که ببینید در دنیای واقعی، چه چیزی به کار می آید ؟ نقاط مختلف موفقیتهای دیگران را در محصولتان نشان دهید. برای این کار باید ریسک پذیر باشید و برای بدست آوردن خواسته خود، کارهای شگفت انگیز انجام دهید. واقعا خالق چیزی باشید که ارزش گفتگو داشته باشد! به جای تلاش برای به کار گیری تکنولوژی ، تلاش کنید محصولی بسازید که به مراتب عملکرد بهتری داشته باشد. به جای سرمایه گذاری و تبلیغ روی محصولی که در حال نابودی است، سود آوری و سرمایه گذاریتان را روی محصولاتی بگذارید که جدید و متفاوت باشند. فقط افراد ریسک پذیر و ایده پرداز مایلند به حرفهای شما گوش دهند تا بلکه محصول شما را خریداری کنند. تنها کاری که شما نیاز دارید انجام دهید این است که محصولتان را به کسانی بفروشید که تغییرکردن و چیزهای جدید را دوست دارند. زیرا آنها واقعا در جستجوی محصول شما هستند. شما باید محصولی را طراحی کنید که برجسته باشد تا بتواند خریداران اولیه را جذب کند تا آنها به دیگران انتقال دهند. یک راه نفوذ برای شما این است که به جای بازار بزرگ ، یک گروه را هدف قرار دهید تا بتوانید یک ایده ویروسی فوق العاده خلق کنید. شما با کار بر همان بازار، می توانید کل بازار را تحت الشعاع قرار دهیدو به موفقیت مالی برسید. انجام این کار، اتفاقی نیست و شما باید تمام جنبه های پیشرفت محصول جدیدتان را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید تا با آنها درگیر شوید. بفهمید کدام بخش ،بیشتر احتمال موفقیت دارد. تنها ایده هایی موفق می شوند که از همان ابتدا بر مبنای موفقیت، مهندسی شده اند.

چه کسی در حال توجه کردن است؟

شما می توانید بفهمید هنگامی که صحبت می کنید چه کسی در حال گوش کردن است. چون تنها زمانی به داستان شما گوش می دهند که متوجه شوند شما واقعا چیز خاصی ارائه می دهید. ببینید الان چه گروهی و چه مشتریانی در حال توجه کردن به شما هستند و چه محصولی برای کمک کردن به آنها می توانید تولید کنید . برای آنها ،محصول تهیه کنید. شما با خاص بودن خود، مورد انتقاد قرار می گیرید. چون اگر خاص باشید احتمال اینکه بعضی افراد شما را دوست نداشته باشند هست و این خاص بودن ،جرات می خواهد. زیرا همیشه کسانی مورد انتقاد قرار می گیرند که شاخص هستند. بنابراین دو گزینه در پیش رو داریم : یا در منطقه امن خود باقی بمانیم و مورد انتقاد قرار نگیریم. یا خارق العاده و منحصر به فرد و خاص باشیم.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!