0

موفقیت مالی با بیست و یک روش موثر (قسمت اول)

jafarzade

قسمت اول

موفقیت مالی را با بیست و یک روش موثر و کارآمد، بدست آورید. موفقیت مالی زمانی حاصل می شود که شما هدفتان را به صورت پیشرفته دنبال کنید. سالها قبل از این ، تصمیم گرفتم اوضاع و شرایط را تغییر دهم وحاضر بودم تمام چیزهایی که برای این تغییر نیاز بود را انجام دهم. می خواستم بها و هزینه آنرا پرداخت کنم! فهمیدم برای موفقیت مالی ، همه چیز از ذهن آغاز می شود شما زمانی که رویایی در سر دارید و با استفاده از این رویا ، دست به اقدام می زنید، خودبه خود در مسیرهای درست قرار می گیرید در مورد من هم همینطور بود من رویایم را در سر پروراندم و آن را به تصویر در آوردم دو بار در شبانه روز بر تصویر سازی رویایم کار کردم و با اشتیاقی فراوان ، حس می کردم آنرا دارم ونتیجه چه شد؟ بعد از مدتی که از انجام این کار می گذشت ، من به آن دست پیدا کردم. فکر می کردید خوشحال بودم ؟ من منتظر آن بودم! و زمانی که به آن رسیدم ، می دانستم این پاداش و نتیجه تمام زحمات و تمرینهایی بود که انجام داده بودم و هزینه آنرا نیز پرداخته بودم! تمامی زنان و مردان بزرگ ، با رویایی شگفت انگیز و متفاوت از بقیه و آنچه امروز دارند، کارشان را آغاز می کنند.

تصور کنید برای موفقیت مالی شما ، هیچ محدودیتی وجود نداشته باشد

برای لحظه ای فکر کنید تمام پول ، وقت ، تحصیلات ، تجربه، منابع و ارتباطاتی که برای بدست آوردن موفقیت مالی نیاز دارید را در اختیار دارید خودتان را چگونه تصویر سازی می کنید؟ در چه مکانی قرار دارید؟ چه لباسی پوشیده اید؟ چه شخصیتی دارید؟ همه و همه را ببینید و تصویر سازی کنید. هر چه بیشتر جزئیات را ببینید و با احساس شادی و هیجان بیشتری ، آنرا تجربه کنید، تاثیر بیشتری بر روی ذهن و رفتار شما می گذارد. خود را پنج سال جلو ببرید و پنج سال آینده خودتان را ببینید. تصور کنید که پنج سال گذشته است و اکنون آن زندگی که می خواهید را دارید. در حال انجام چه کاری هستید؟ میزان درآمدتان چقدر است؟ چه مقدار پول در بانک دارید؟ روش زندگیتان چگونه است؟ هنگامی که تصاویر واضحی از سوالات بالا داشته باشید، برای به واقعیت در آوردن آن و رسیدن به موفقیت مالی ، مثبت تر و با انگیزه تر می شوید. شما همواره در حرکت هستید . در کائنات ، سکون وجود ندارد. اگر در مسیر هدفتان نیستید پس در جهت عکس آن هستید. زیرا ذهن ، هیچگاه خالی نیست. اگر ذهنتان را با دستوراتی که به آن می دهید در اختیار نگیرید، او این کار را با شما انجام می دهد و شما را در اختیار می گیرد.

داشتن رویاهای بزرگ برای موفقیت مالی، احترام به خویشتن را در شما تقویت می کند

با این کار ، اعتماد به نفس و عزت نفس شما افزایش می یابد احترام به خویشتن، موجب شادی شما می شود و شادی ، موجب موفقیت مالی می شود در شادی و سپاسگزاری ، ایده های موفقیت مالی را دریافت می کنید شما با به تصویر کشیدن آنچه می خواهید، هیجان و انگیزه را در خودتان ، بالا می برید و باعث می شود تا بهتر از قبل، اقدام کنید حال سوالی می پرسم ؟ اگر شما به موفقیت مالی خود اطمینان داشتید ، بدون ترس ،چه هدفی را انتخاب می کردید؟ هدف بزرگی که در صورت عدم شکست، آنرا تصور می کردید، چه بود؟ این دقیقا همان هدفی است که باید آنرا بنویسید و فکر کنید هم اکنون به آن رسیده اید آنرا با موقعیت امروزتان مقایسه کنید و ببینید چه کارهایی باید انجام دهید تا به آن برسید؟ برای رسیدن به آن، چه حرکتی باید انجام دهید؟ چه چیزی راباید در زندگیتان تغییر دهید؟ با چه کسانی دیگر معاشرت نمی کنید؟ با چه کسانی بیشتر معاشرت می کنید؟ چه مهارتها و یادگیریهایی نیاز دارید؟ از همین حالا شروع کنید و سوالات بالا را پاسخ دهید و قدمهای اول را بردارید چون زندگی آینده شما، به نحوه اولین قدمی که امروز برمی دارید بستگی دارد

داشتن رویاهای بزرگ، نقطه شروع موفقیت مالی شماست

اولین دلیلی که مردم به موفقیت مالی دست نمی یابند این است که تصور می کنند از عهده انجام آن بر نمی آیند در نتیجه قدم بر نمی دارند وهرگز تلاش نمی کنند و در دایره مالی شوم خود، گرفتار می مانند موفقیت مالی شما با انجام قدمهای کوچک روزانه شما شکل می گیرد تمرین عملی شماره یک موفقیت مالی: فهرستی از آنچه می خواهید باشید و داشته باشید را تهیه کنید و در آخر هر خواسته ، بنویسید که در روند شکل گیری آن هستید کجا می خواهید زندگی کنید؟ خانه شما چه شکل و جزئیاتی دارد؟ ماشینتان چطور؟ در مورد حساب بانکیتان بنویسید؟ در مورد خانواده تان بنویسید؟ همسر و فرزند شما در چه شرایطی زندگی می کنند؟ آیا آنها به شما افتخار می کنند؟ آنها را با هیجان و احساس مثبت و عالی ، ببینید که دارید و جزئیات آنها را با دستانتان لمس کنید! آنگاه برای آن برنامه ریزی نموده و اقدام کنید! مهارت و علم مورد نیاز آنرا فرا بگیرید و نخستین قدمها را بردارید در برنامه بعد ، در مورد قدم دوم موفقیت مالی ، سخن خواهم گفت شاد و سلامت و ثروتمند باشید.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!