0

موفقیت شخصی را با یک قدم ساده و مهم ،بدست آورید!

jafarzade

 

موفقیت شخصی را با یک اصل مهم ، کسب کنید

موفقیت شخصی ، منجر به موفقیت در تمام زمینه ها می شود! اگر زندگی شما یک کتاب بود و قرار بود شما آنرا بنویسید ، دوست داشتید چه نقشی بازی کنید ؟ چگونه شخصیتی داشته باشید؟ این کاریست که برای همیشه زندگی مرا تغییر داد. من در خانواده ای متوسط به دنیا آمدم و همیشه می خواستم برای خودم کار کنم و آزاد باشم. رویاهای بسیاری داشتم: داشتن خانه ای در پای کوه های سر سبز که در آرامش آن لذت ببرم. می خواستم تمام دنیا را ببینم. درآمد بالا با حساب بانکی پر از پول داشته باشم. برای خودم داستانهایی می ساختم و با آن داستانها زندگی می کردم. من تک تک چیزهایی که می خواستم را تصور می کردم و در تصورات  موفقیت شخصی خودم غرق بودم. تغییرات، نقطه عطف زندگی هستند. در سن۱۳ سالگی نقاشیهای من به نیپون ژاپن و شانکار هند فرستاده شد. در سن ۱۸ سالگی می توانستم به هرجایی که می خواهم بروم و برای اولین بار در زندگیم احساس آزادی کردم. تا اینکه تغییری در زندگیم بوجود آمد که من اصلا منتظرش نبودم. شرایط زندگیم تغییر کرد و من مجبور بودم در خانه ای زندگی کنم که شرایط بسیار سختی داشت. خانه ای که سهم من از آن یک اتاق بود و بس. در آن حال دائما از خودم می پرسیدم: چگونه می توانم به خواسته هایم برسم؟ چگونه می توانم به آن خانه رویایی ام برسم؟ چگونه می توانم مسافرتهای دلخواهم را داشته باشم؟

نقطه شروع موفقیتها، در تاریکی محض است

ضعیف شده بودم و از واقعیت فرار می کردم. من از لحاظ روحی وجسمی خرد شده بودم. ولی می دانستم برای حرکت به جلو باید از این وضعیت بیرون بیایم و گذشته ام را رها کنم و زندگی جدیدم را بپذیرم. در این زمان بود که خورشیدی در درونم طلوع کرد. اینکه می توانم خودم زندگیم را  از نو بسازم  ، و اینکه می توانم بر خودم کار کنم تا بیرون من نیز تغییر کند. زندگی نامه افراد موفقی را خواندم که شرایطی بدتر داشتند. ولی با انتخاب درست و تلاش توانستند وضعیت خود را به صورت باور نکردنی تغییر دهند!

موفقیت شخصی را جدول بندی کردم

در این لحظه از خودم سوالی را پرسیدم که مفهوم زندگی بود: اگر می خواستم زندگینامه خود را بنویسم دوست داشتم داستانم چطور باشد؟ و در این لحظه شروع به نوشتن کردم : نوشتم که چه چیزهایی می خواهم. و خیال پردازیهای من در طلوع صبح و شبها هنگام خواب شروع شد: من خودم را تصور می کردم که لباس دلخواهم را بر تن دارم و بسیار با وقار راه می روم و به انسانهای دیگر با تواناییهایم کمک می کنم. تمام خواسته هایم را می دیدم.  من فقط نمی دیدم بلکه احساس می کردم که در آن شرایط قرار دارم. آن را واقعا با تمام وجودم و قلبم احساس می کردم . انگار دقیقا همان لحظه آنها را داشتم. و در این زمان بود که جهش من در زندگی شروع شد. تا یک سال بعد من در خانه دلخواهم زندگی می کردم. اگر چه همه چیز آنطوری نبود که من می خواستم. ولی می دانستم اگر بیشتر بر خودم کار کنم می توانم شرایط را بهتر کنم. تمرکز من بر موفقیت شخصی  بود. آن موقع بود که فهمیدم انسان در شرایط دشوار، دو راه دارد: 1_متوقف شویم و شرایط را بپذیریم 2_شرایط را نپذیریم و برای رهایی از آن خلاق شویم

من زمان زیادی صرف کردم تا مسیری را پیدا کنم که کمکم کند.

ولی هیچ منبعی پیدا نکردم. بنابراین تصمیم گرفتم خودم روشی را بسازم. بالاخره توانستم دفتر تجسم و برنامه ریزی طراحی کنم تا هم بتوانم در کنار خانواده باشم و هم بتوانم به چیزهایی که می خواستم دست پیدا کنم. من توانستم آموزشهایم را شروع کنم و به افراد ناامیدی که نیازمند کمک بودند امید دوباره بدهم. نقاشیهای من به دوبی و چین فرستاده شدند. در اکسپوی چین  ۲۰۱۰ ، من جزء ۶ نفری بودم که آثارشان به چین فرستاده شد. پس از آن اختراعم را ثبت کردم و کارآفرین شدم و سعی کردم از زمانم به موثرترین شکل استفاده کنم.

امروز می دانم چه می خواهم.

سالها پیش در آن شرایط دشوار، من نمی دانستم چه چیزی درانتظار من است. اما امروز می دانم که می توانم به هرچه که می خواهم برسم. آن شرایط نه تنها مرا ناتوان نکرد بلکه مرا توانمند کرد. آن باعث شد من به نیروی درونم و تصوراتم تکیه کنم و باور کنم که ممکن است. من معتقدم تصورات ما ابزاری هستند که می توانیم از آنها استفاده کنیم تا مرزها و محدودیتها را بشکنیم. برای اینکه ما در تصوراتمان، هر کاری بخواهیم  می توانیم انجام دهیم و آن چیزی که می خواهیم می توانیم باشیم. تصور کردن ، از بین بردن محدودیتها و مبارزه کردن با ترسهاست که به ما اجازه می دهد آنچه را می خواهیم بدست آوریم. تصورات ما ، امکان فعالیت بدون حد و مرز را به ما می دهد. اگر من امروز موفق هستم به این علت است که از این خلاقیت استفاده کرده ام و برای خودم با تصوراتم مرز تعیین کرده ام.

نه با واقعیاتی که دیگران تعریف می کردند

خیال پردازیهای من با عمل همراه بوده است من می خواهم در همین جا از شما دعوت کنم که به جای نگاه کردن به محدودیتهایتان به عنوان چیز بد و منفی، به آن به عنوان چیزی که موهبت و خلاقیت است نگاه کنید

موهبتهای الهی آماده اند تا تصورات شما را شکوفا کنند و کمکتان کنند تا فراتر از جایی باشید که هم اکنون هستید

نیازی نیست شما محدودیتها را شکست دهید

شما فقط کافیست آنها را به عقب برانید و از آنها جلو بزنید

به جایی برسید که بسیار شگفت انگیز است و ارمغان الهی را پذیرا شوید

شادی و سلامت و ثروت را برایتان آرزومندم

 

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!