0

موفقیت را با چند دستور العمل ساده!

jafarzade

 

موفقیت  را با چند دستور العمل ساده ، به صورت عادت در آورید:

موفقیت شما در ارتباط شما با درون شما امکان پذیر است .ذهن نیمه هوشیارشامل الهامات و پیامهایی است که به ذهن هوشیارمی رسد. ذهن نیمه هوشیار شامل خاطرات و اطلاعات قدیمی و گذشته است. این ذهن، افکار یا اطلاعات را بدون توجه به مثبت یا منفی بودن آنها نگه می دارد. به این علت است که می توان عمدا به آن برنامه هدف را برای تبدیل آن به معادل فیزیکی و پولی سپرد. ذهن نیمه هوشیار شب و روز فعال است و می تواند امیال و آرزوها را به معادل فیزیکی آن تبدیل کند.

 ذهن نیمه هوشیار در هیچ لحظه ای بیکار نیست.

اگر به آن برنامه ندهید و بذر موفقیت  نکارید، تحت تاثیر هر چیزی که وارد آن می شود قرار می گیرد و زندگی شما را خلق می کند. شما کلید گشودن ذهن نیمه هوشیار خود را در دست دارید. پس آنرا چنان کنترل کنید که هیچ فکر منفی و مخربی، نتواند بر آن اثر بگذارد.  تنها توجه کردن همراه با احساس، می تواند روی ذهن نیمه هوشیار اثر بگذارد. شما می بایست احساس مثبت را در خود حفظ کنید تا ذهن نیمه هوشیار خودتان را تحت بیشترین تاثیر، برای هدفتان برنامه ریزی کنید.

مغز ما ایستگاه گیرنده و فرستنده است

تمام افراد ، در آرزوی ثروت و موفقیت  هستند. اما تعداد بسیار کمی ، اشتیاق سوزان را با برنامه ریزی و انجام کارها براساس آن توام می کنند. ذهن نیمه هوشیار و تصور خلاق، دستگاههای گیرنده و فرستنده در مغز ما هستند. به کمک آنها ارتعاشات فکری پخش و نیروی فکر دریافت می گردد توجه کنید که تلقین کردن ، وسیله به کار انداختن ایستگاه پخش شماست.

قدرت بی پایان ذهن شما

به دستگاه گیرنده مغز، حس ششم نیز می گویند. حس ششم آن بخش از ذهن نیمه هوشیار است که تصور خلاق است در آنجا الهامات و افکار به ذهن می آید. حس ششم تنها به کمک مراقبه ، توسعه یافته و در درون ذهن، وسعت می یابد. به کمک حس ششم می توانید از بروز خطر آگاه شوید و یا از آن اجتناب ورزید. همچنین می توانید از موقعیتهای مطلوب مطلع شده و به سود خود استفاده نمایید. حس ششم چیزی نیست که کسی به عمد از آن استفاده نماید. بلکه توانایی استفاده از آن با مراقبه حاصل می شود

دشمنان حس ششم را بشناسیم:

سه دشمن حس ششم عبارتند از : تردید ، شک ، ترس تا زمانی که این سه عنصر در ذهن شما باشد حس ششم نمی تواند به وظایف خود عمل کند. ترس، تردید را بوجود می آورد از ترکیب تردید و دودلی،هراس بوجود می آید. وقتی شما یکی از این موارد را در خودبیابید، آن دوتای دیگر نیز نمایان می شوند. ترس یک حالتی از ذهن است که می توان آنرا کنترل و اصلاح کرده و از بین برد. ما با شش نوع عمده از ترس مواجه هستیم:

ترس از فقر ترس از انتقاد ترس از بیماری ترس از دست دادن عشق و محبت ترس از پیری ترس از مرگ

این ترسها را می توان با خودکاوی ، پیدا کرده و کنترل کرد.

 

برای نظر خودتان ارزش قائل شوید

اجازه ندهید دیگران در تصمیم گیریهای شما دخالت کنند شما برای خودتان مغز و ذهن دارید. از آن استفاده کنید و برای خود تصمیم بگیرید. اگر به کمک کسی نیاز دارید بدون اینکه حقایق و اطلاعات هدفتان را برای او بازگو کنید کمک بخواهید. برای این کار بیشتر شنونده باشید تا سخنگو اگر کمتر سخن بگویید برنامه ها و هدفهایتان را برای دیگران بازگو نمی کنید.

با این کار ، نمی گذارید به شما حسادت کنند یا از شما تقلید کرده و ایده شمارا بردارند.

 

نقطه شروع کجاست ؟

مداومت در کار نیز وقتی با اشتیاق سوزان ترکیب شود ، ترکیبی مقاومت ناپذیر را برای موفقیت  ایجاد می کند آنجا نقطه شروع همه موفقیت هاست میل و اشتیاق کم، نتایج ضعیف به بار می آورد میل و اشتیاق زیاد، نتایج عالی و فوری ایجاد می کند میل و اشتیاق فراوان را با مداومت ، ترکیب کنید تا پیروز شوید تلاشهای گهگاه برای استفاده از این روش ، بی فایده است برای رسیدن به موفقیت  دلخواه می بایست پیوسته پیش بروید تا عادت همیشگی شما شود فقر نصیب کسی می شود که بر ذهن خود کار نمی کند به همین صورت هم ثروت نصیب کسانی می شود که برای جذب آن آمادگی دارند ذهنیت فقر ، بدون استفاده آگاهانه از قوانین آن رشد می کند چون ذهنیت فقر مثل علف هرز، خود رو است ولی ذهنیت ثروت را باید خودتان بوجود بیاورید چون کم رو و خجالتی است و باید خودتان دعوتش کنید اگر قرار باشد در ستایش یک نیرو صحبت کنیم آن نیروی مداومت است کسی بدون مداومت نمی تواند به موفقیت برسد به کمک چهار اقدام ساده، می توانید خودتان را به انجام آن عادت دهید: هدف مشخص داشته باشید و برای آن اشتیاق سوزان داشته باشید برای هدفتان برنامه ای منظم تدوین کنید در برابر تلقینهای منفی دوستان و اطرافیان ، نفوذ ناپذیر شوید با افراد متخصص و مثبت کار کنید شاد و سلامت و ثروتمند باشید.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!