0

موفقیت ، چگونه به ثروت تبدیل می شود؟؟

مصیح جعفرزاده

 

موفقیت چه رابطه ای با اندیشه ثروتمندانه دارد؟

من موفقیت  های بسیاری را  به لطف خدا و با روش شخصی خودم در تمام زمینه های زندگیم  داشته ام و به ثروت رسیده ام. تصمیم گرفتم روشهایی که سالها مورد استفاده ام بوده را در قالب برنامه هایی  ، با شما در میان بگذارم. یقین دارم این امر، موجب  تغییرات مثبت بنیادی در زندگی شما می شود اگر به همان روشها فکر و رفتار کنید. همانطور که در زندگی من اتفاق افتاد.

نقطه آغاز هر موفقیت ازخواسته و توجه و فکر است.

هدف قطعی و مشخص داشته باشید. وقتی کسی عمیقا بخواهد و به واقع برای هدفش آماده  شود مطمئنا به هدفش می رسد. اگر انسانها پای عقیده خود، بایستند تا خواسته آنها به وسواسی دائمی تبدیل گردد ، چه اتفاقها که نمی افتد! ممکن است فرصتها در جامه مبدل و از مسیری خلاف آنچه پیش بینی می کنیم برسند. چون این یکی از ترفند های فرصت است! گاه ممکن است به صورت بدبیاری ظاهر شود گاه به شکل شکست موقتی ، نمودار می شود! یکی از علل شکست و ناکامی، این است که در مقابل این شکستهای موقت، که در واقع فرصتها هستند، دست از تلاش برمی داریم! در صورتی که می توانیم قبل از دست کشیدن از تلاش با یک متخصص مشورت کنیم.

ثروت با یک حالت ذهنی آغاز می شود.

وقتی ثروت به سمت شما جاری می شود حرکتی بس سریع دارد و با تنعم همراه است. شما تعجب می کنید که این مدت کجا پنهان بوده است! ثروت با یک حالت ذهنی آغاز می شود و موفقیت  نصیب کسانی می شود که سخت کوشند و از مداومت لازم برخوردارند! قبل از اندوختن ثروت کلان، باید اذهان خود را از اشتیاق به ثروت انباشته کنیم. اگر طالب پول هستیم باید ذهنیت پول را داشته باشیم. اشتیاق به ثروت ، ما را به طرحی مشخص برای دستیابی به آن مجبور  می کند! موفقیت از آن کسانی است که ذهنیت موفق دارند. شکست از آن کسانی است که بی تفاوت اجازه می دهند ذهنیت شکست در آنها نفوذ پیدا کند. داشتن اشتیاق سوزان  نسبت به هدف ، نقطه شروع همه موفقیت  هاست: اشتیاق به هدف، امید و آرزو نیست، میل معین و مشخصی است که به همه امیال دیگر ارجحیت دارد. هرکس که طالب  موفقیت  است باید پلهای پشت سرش را خراب کند و راههای عقب نشینی را بر خود ببندد. اینگونه است که می توان در شرایط اشتیاق سوزان برای پیروزی قرار گرفت و پیروز شد. خواستن ، به تنهایی به ثروت و موفقیت  نمی انجامد. اما مشتاق ثروت بودن با ذهنیتی وسواس گونه و آنگاه برنامه ریزی دقیق و تدارک راههای رسیدن به هدف اولین قدم است. و در کنار همه اینها ، مداومت و پایداری در برابر سختیها و مشکلات، شما را به ثروت هنگفت می رساند.

شش مرحله تبدیل میل و اشتیاق به ثروت ( چگونگی تبدیل شک به باور):

مبلغ مورد نیاز را دقیقا مشخص سازید .باید رقم آنرا دقیقا مشخص سازید. دقیقا مشخص کنید که برای دستیابی به این پول، چه مبلغی سرمایه می گذارید. برای بدست آوردن این پول چه بهایی می پردازید. برای رسیدن به هرچیزی باید چیزی را از دست بدهید یا هزینه کنید. تاریخ دقیق و مشخصی را برای دستیابی به هدف خود، در نظر بگیرید برنامه ای قطعی برای اجرای برنامه خود بریزید و بی درنگ دست به کار شوید. باید بی درنگ این برنامه را اجرا کنید. رقم پول مورد نیاز را بنویسید و زمان آنرا مشخص سازید درباره داشتن تصور کافی و تصویر ذهنی مثبت خود، بنویسید و برنامه ای را که ریخته اید اجرا کنید یادداشت خود را روزی دوبار قبل از خواب و هنگام بیدار شدن، بخوانید ببینید و باور کنید که صاحب این پول و دارایی شده اید. اگر کاری که می کنید به آن ایمان داشته باشید درنگ نکنید قدمی به پیش بگذارید و رویای خود را جامه عمل بپوشانید. هرگز به گفته های این و آن توجه نکنید. توجه نکنید که ممکن است موقتا شکست بخورید. زیرا شاید دیگران ندانند که هر شکستی با خود، بذرهایی از موفقیت و پیروزی به همراه دارد. شاد و پیروز و ثروتمند باشید.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!