0

شبکه خودت رو بساز

jafarzade

شبکه خودت رو بساز !

اگر در دنیای کسب و کار هستید حتما واژه شبکه سازی به گوشتون خورده.  و کسی بوده که به شما بگه شبکه خود رو بساز! منظوری که ما از شبکه سازی دریافت میکنیم این هست که در دایره ایی از افراد قرار بگیریم.  و با اونها در این ارتباط دو طرفه باشیم. این ارتباط باید به حالتی باشه که هم به ما سود برسونه.  و هم ما بتونیم به دیگران سود برسونیم. در اصل هدف ما از ساختن یک شبکه ارتباطی این هست.  که جمعی از افراد رو در اطراف خودمون داشته باشیم که نیاز ما رو برطرف کنند. این نیاز میتونه شامل روابط کاری ، تخصصی ، انسانی ، و…. باشه. اما چیزی که ما میخوایم بهش بپردازیم این هست که اصل داستان شبکه سازی “ایجاد ارتباط ” هست. ما به عنوان یک انسان نیازمند به ایجاد ارتباط با دیگر انسان ها هستیم. و از طریق این ارتباط ها خودمون رو رشد میدیم. اما بحث ما این هست که در درجه اول و قبل از ساختن یک شبکه ارتباطی با دیگر افراد نیازمند ساختن چه نوع دیگر از شبکه ها هستیم.

 

۱)ارتباط با خود

هیچ فردی در این جهان از خود ما به ما نزدیکتر نیست! در درجه اول ما نیاز به ساختن یک رابطه مفید با خودمون داریم. رابطه ایی که در اون ما به تمام احوالات خودمون واقف باشیم. وقتی میگیم دوست خودمون باشیم یعنی تکلیفمون با عقل و احساساتمون به طور کامل روشن و واضح باشه. ما باید به عنوان یک انسان برای شناخت خودمون به اندازه کافی وقت بزاریم. پس در اولین قدم شبکه وجودی خودتون رو به درستی اداره کنید. زمانی که شما برای شناختن خودتون زمان بگذارید.  به قدرت درونی خودتون پی میبرید و به طور کامل متوجه توانایی های وجودیتون میشید.

۲)ارتباط با قدرت بالاتر

برای همه ما انسان ها زمانی پیش اومده که ترسیدیم ، احساس ضعفیف بودن داشتیم ، احساس درموندگی داشتیم.  و در اون لحظه تصور کردن وجود قدرتی بالاتر به ما آرامش داده. شما برای داشتن دائمی این حس آرامش لازمه این ارتباط رو حفظ و پررنگ کنید. در اصل شما یک شبکه میسازید که در اون با فردی در ارتباط هستید که از شما قوی تره و میتونه بهتون کمک می کنه.

۳)ارتباط با محیط اطراف

این نوع ارتباط رو لازم هست خیلی جدی بگیرید. ارتباطی که شما با محیط اطرافتون ایجاد میکنید باعث میشه یک تبادل انرژی بین شما و محیط ایجاد بشه.  و بتوانید دریافت کننده این انرژی باشید. حالا منظور از ارتباط برقرار کردن با محیط اطراف چی هست؟ به عنوان مثال شما برای استراحت کردن میتونید به طبیعت برید. و شلوغی ذهنتون رو با استفاده از آرامش طبیعت از بین ببرید. یا مثلا اگر به افرادی فکر کنید که عاشق قهوه خوردن هستند ، متوجه میشید که این افراد زمانی که پر از خستگی هستند برای خودشون یک فنجان قهوه درست میکنند. بعد از نوشیدن قهوه معمولا این افراد تمرکز بالاتری دارند. آرامش بیشتری بدست آوردند و با فکر باز مشغول کار میشوند. کاری که اونها میکنند این هست: اونها خستگی خودشون رو با نوشیدن اون قهوه از بین میبرند. و تمام انرژی اون رو دریافت میکنند. در اصل اونها باور دارند که قهوه در این مواقع میتونه انرژی که اونها نیاز دارند رو به سادگی در اختیارشون بگذاره. یه کار ساده تر این هست که میتونید در محیط منزل از گل و گیاه نگهداری و با رسیدگی به اونها مشغولیت ذهنتون رو کم کنید.

۴)ارتباط با افراد

آخرین نوع شبکه سازی که ما باید بهش بپردازیم ارتباط ما با افراد دیگر هست. دایره افرادی که شما برای خودتون میسازید میتونه در روند زندگی شما موثر باشه. در نظر داشته باشید که به هر قیمتی افراد رو در کنار خودتون نگه ندارید. اگر کسی به شما انرژی منفی میده ، باعث بهم ریختن اعصاب شما میشه. اما فکر میکنید که روزی امکان داره به کار شما بیاد و فقط به اون خاطر با اون فرد در ارتباط بدونید دارید مرتکب اشتباه بزرگی میشید. با افرادی در ارتباط باشید که علاوه بر سود مالی سود معنوی هم به شما برسونن. همیشه به خاطر داشته باشید که این شبکه سازی ها به نوعی کسب ثروت محسوب میشه. شما به وسیله اونها یک سرمایه وجودی کسب میکنید. ارتباطات قوی و به درد بخور ایجاد کنید و تلاش کنید تبادل  انرژی مثبت ایجاد کنید. از تمام عناصر استفاده کنید از زمین، آسمان ، خورشید ، … انرژی دریافت کنید. و بدونید که شما مالک تمام این زیبایی ها هستید.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!