0

سوالات متداول

 

1) فرایند خرید :

1- از کجا شروع کنم؟ (اینجا کلیک کنید)

2- چگونه خرید کنم؟ ( به صفحه محصولات بروید ) محصول مورد نظر را انتخاب کنید و سپس گزینه خرید را بزنید تا اطلاعات فردی از شما گرفته شود و به درگاه پرداخت هدایت شوید

3- اگر سؤالی در مورد پکیج یا مراحل تمرینات داشتم از چه طریقی بپرسم و از چه طریقی پاسخگو هستید؟

به 2 طریق می‌توانید این کار را انجام دهید: 1) می‌توانید سؤالات خود را به ایمیل info@jafareade.com  ارسال کنید و پاسخ را دریافت کنید. 2) از طریق پر کردن فرم تماس با ما و فرستادن آن، پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت کنید.

4- روش‌های پرداخت

1) کارت به کارت: می‌توانید مبلغ مورد نظر را به شماره کارت 6037691534001508 به نام معصومه جعفر زاده واریز کنید و تصویر آن را به شماره 09196508600 تلگرام یا واتس آپ کنید. بعد از انجام این مراحل، 3 روز کاری زمان می‌برد تا به دستتان برسد.

2)به صورت آنلاین پرداخت کنید . 3) به صورت حضوری به دفتر مراجعه کنید. 4) پرداخت درب منزل شما.

5- پشتیبانی به چه صورت است؟

طی ساعت 10 الی 17 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره 09196508600 تماس بگیرید یا در واتس آپ به شماره 09123046280 پیام دهید. و یا ایمیل کنید تا به شما پاسخ داده شود.

همچنین بعد از خرید محصول، 1 جلسه مشاوره تلفنی دارید که می‌تواند حضوری یا تلفنی باشد.

2) فرایند ارسال

1- اگر پکیج پولسازی شما را خریداری کنم کی به دستم می‌رسد؟

پکیج دانلودی همان لحظه به ایمیل شما ارسال می‌شه و پکیج فیزیکی آن 3 روز کاری زمان می‌برد تا به دستتان برسد.

2- اگر سؤالی در مورد پکیج یا مراحل تمرینات داشتم از چه طریقی بپرسم و از چه طریقی پاسخگو هستید؟

به 2 طریق می‌توانید این کار را انجام دهید: 1) می‌توانید سؤالات خود را به ایمیل info@jafareade.com  ارسال کنید و پاسخ را دریافت کنید. 2) از طریق پر کردن فرم تماس با ما و فرستادن آن، پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت کنید.

3- هزینه ارسال در ایران رایگان خارج از ایران هزینه به عهده خریدار.

3- هزینه ارسال به چه صورتی است؟

3- هزینه ارسال در ایران رایگان خارج از ایران هزینه به عهده خریدار است.

3) فرایند تعویض کالا

1- اگر CD کار نکرد یا محصولی ناقص بود چطور تعویض کنم؟ شما می‌توانید با ارسال پیام به شماره 09123046280 در واتس آپ، محصول ناقص را تعویض نمایید.

2- اگر دانلود نشد چه کار کنم؟ لطفاً ایمیل بزنید یا به شماره‌های 09123046280 و 09196508600 در واتس آپ پیام دهید تا راهنمائیتان کنند و در محصول مورد نظر در ناحیه کاربری شما قرار گیرد.

4) فرایند مشاوره

1- چگونه در کلاس‌های شما شرکت کنم؟ کلیه کارگاه‌ها، در پیج و کانال و سایت اطلاع رسانی می‌شود. لطفاً از آن طریق پیگیر باشید.

2- سمینارها چگونه برگزار می‌شود؟ از طریق حضوری و یا و بنیار برگزار می‌شود. در سایت و پیج و کانال، اطلاع رسانی می‌شود.

3- رسیدن به اهدافمان چقدر وقت و هزینه می‌برد. اگر به تمام تمریناتی که در محصولات گفته می‌شود متعهد باشید و تمرینات را انجام دهید در کمتر از 3 ماه، نتایج اولیه در زندگیتان نمایان می‌گردند.

4- آیا در شهرستان، کارگاه برگزار می‌شود؟ بله- اطلاع رسانی می‌شود.

5- آیا با تهیه این پکیجها می‌توانم به درآمد دلخواهم برسم؟ بله – قطعاً به نتیجه می‌رسد اگر به تمرینات متعهد باشید و انجام دهید. لازم است به قوانین ثروتمند شدن متعهد باشید و آنها را انجام دهید.

5) سؤالات مشتریان عزیز:

در این بخش سؤالات خود را برای ما بفرستید.

6) فرایند استفاده :

1- از کجا شروع کنم؟ برای شروع، لازمه گزینه ورود یا ثبت نام رو بزنید. بعد از ورود می‌توانید از دانلودهای رایگان استفاده کنید.

2- آیا در موبایلم می‌توانم محصولات پولسازی و جذب ثروت را ببینم؟

بله – در اپ موبایل می‌توانید تمام محصولات که تهیه کرده‌اید را در دسترس داشته باشید. همچنین از طریق ایملیتان می‌توانید محصولات تهیه شده را ببینید. چون به ایملیتان ارسال می‌ شود.

3- حجم آن چقدره؟ زمان آن چقدره؟ چه فرمتی هست؟

حجم تمام محصولات در همان محصول مشخص شده و نوشته شده است.

زمان تمام محصولات در همان محصول مشخص شده .

فرمت هر محصول، هنگام خرید در همان محصول مشخص است.

4- آیا تخفیف دارید؟ بله، اگر خرید شما از سقف مجاز بیشتر شود کد تخفیفی به شما تعلق می‌گیرد که می‌توانید استفاده کنید.

5- آیا کیف پول دارم؟ بله – با خرید هر محصول، 10% به کیف پول شما از آن مبلغ، واریز می‌شود و شما می‌توانید از آن پول برای خرید بقیه محصولات سایت استفاده کنید.

6- آیا قرعه کشی دارید؟ بله – از بین افرادی که بیشترین خرید و بیشترین مشارکت را در سایت دارند به قید قرعه جایزه تعلق می‌گیرد.

7- چگونه امتیاز بگیرم؟ امتیاز هر فرد، بر اساس بیشترین خرید و بیشترین مشارکت، تعیین می‌گردد و هر چقدر مشارکت بیشتر در کامنت‌ها و خرید بیشتر داشته باشید امتیاز بیشتری می‌گیرید.

 

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!