0

داشتن موفقیت

jafarzadejafarzade

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه یه مراقبه شگفت انگیز با هم میخوایم انجام بدیم ازت می خوام با خودت در درونت تکرار کنی تمام وجودم آرام است تمام وجود اطرافم آرام است حالا در جایی ساکت و آروم بشین یا درازبکش دست و پا و تمام اعضای بدن آزاد و رها باشند باچند نفس عمیق در هر دم و بازدم احساس آرامش بیشتری کن وقتی وجودت آرام شد حالا پلکات رو ببند حالا دم و بازدم در وجودت خود به خود به صورت آرام تکرار میشه دم، بازدم حالا با خودت تکرار کن من آرامم من آرامم من در آرامش کامل هستم.
حالا ازت می خوام با من از ۱۰ تا ۱ به صورت معکوس بشماری ده، نه هشت، هفت، شش، پنج، چهار، سه دو و یک ازت می خوام همین طور که آرامش کامل دارید در مورد این کلمه فکر کنی کلمه این هست موفقیت این واژه ممکنه حس رضایت و شناخت و رسیدن به هدف در زندگی رو به تو بده ممکنه حس رسیدن به یک زندگیه شاد و یا داشتن رضایت جنسی داشته باشی، یا چرخه خانوادگی دوست داشتنی و به هم پیوسته یا حس توانایی ایجاد دوستی های محکم و شرکت راحت در یک موقعیت اجتماعی رو داشته باشی.
ممکن کلمه موفقیت حس اطمینان و مهارت خوب صحبت کردن در میان جمع رو به تو بده موفقیت ممکنه به معنی پول و چیزایی باشه که با پول میتونی اونارو بخری یا امنیت خودت و خانوادت باشه.
موفقیت میتونه خودش را به صورت نگرش ذهنی نشون بده که خوشبختی درونی بدون توجه به شرایط و داراییهای مادی هم اکنون برای تو ایجاد کنه.
موفقیت میتونه به معنی توانایی غلبه بر بعضی چالش های خاص باشه یا حتی غلبه بعضی چالش‌هایی که در موردشون اطلاعات نداری.
کلمه موفقیت هر معنایی که برای تو داشته باشه ازت می خوام که کلمه موفقیت به عنوان محرک عاطفی برای خودت به کار ببری تا تمام احساس هایی که با موفقیت همراه هستند در تو ایجاد بشن و باقی بمانند.
کلمه ی موفقیت همین حالا برای تو با تمام چیز های عالی که دوسشون داری میخوای بهشون برسی گره خورده. کلمه موفقیت همین حالا بر تو و در تمام وجودت نهادینه میشه.
حالا چیزایی که گفتم رو مجبور نیستی به به طور کامل به خاطر بسپاری چون ذهن ناخودآگاه مثل مربی درونی راهنمایی تو ادامه میده و هر روز بهتر و بهتر میشی تو میتونی هر چند بار که بخوای این تجسم رو انجام بدی حالا با من از یک تا ده بشمارید و وقتی چشمانت را باز می کنی از نظر احساسی در شادی و احساس اعتماد به نفس کامل و از نظر جسمی سلامتی کامل و از نظر روحی و روانی آرامش کامل داری و راهکارها را دریافت می کنی.
یک، دو،سه، چهار،پنج، شش، هفت، هشت، نه و ده تو میتونی زندگی دلخواهتو خلق کنی پس با من بیا

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!