0

داشتن اعصاب راحت و آرام

jafarzadejafarzade

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه یه مراقبه شگفت انگیز با هم میخوایم انجام بدیم ازت می خوام با خودت در درونت تکرار کنی تمام وجودم آرام است تمام وجود اطرافم آرام است حالا در جایی ساکت و آروم بشین یا درازبکش دست و پا و تمام اعضای بدنت آزاد و رها باشند باچند نفس عمیق در هر دم و بازدم احساس آرامش بیشتری کن وقتی وجودت آرام شد حالا پلکات رو ببند حالا دم و بازدم در وجودت خود به خود به صورت آرام تکرار میشه دم، بازدم حالا با خودت تکرارکن من آرامم من آرامم من در آرامش کامل هستم.
حالا ازت می خوام با من از ۱۰ تا ۱ به صورت معکوس بشماری ده، نه هشت، هفت، شش، پنج، چهار، سه دو و یک آنقدر به آرامش عمیق رسیدی که ذهنت بسیار پذیرا شده در این آرامش عمیق بخش انتقادی ضمیر آگاهتهم در آرامش عمیق است به طوری که میتونی هر عقیده ای رو که به نفع تو هست واونو میخوای بپذیری.
من می خوام در این حالت غیر انتقادی باقی بمونی و قصد دارم از تو بخوام که به واژه ی خاص و معینی که میگم و ارتباطش با خودت بیندیشی.
می خوام با تأمل به این کلمه فکر کنی تا اونو در ذهنت مرور کنی بررسیش کنی و اجازه بدی که عمیقاً در ذهن نیمه آگاه جا بگیره تا با تمام تار و پود وجودت و خود انگاره ی تو در هم تنیده بشه پس می خوام در مورد این کلمه خوب فکر کنی این کلمه اینه خوب بودن.
معنی خوب بودن میتونه رفاه فیزیکی عالی تو باشه میتونه داشتن سلامتی کامل تو باشه با قلب و ریه های قوی با عملکرد کامل همه اعضای بدنت اعصابت، غددت، وسیستم¬های تمامی بدنت، ماهیچه ها، استخوان ها، و مفاصل قوی و محکم تو کلمه خوب بودن میتونه داشتن پوست صاف سلامت و نرم و عدم داشتن هرگونه چربی یا گوشت اضافی باشه.
کلمه خوب بودن میتونه افزایش مقاومت بدن ت در برابر تمام عفونت ها یا بیماری ها باشه میتونه سلامتی سیستم عصبی خودکار و هورمونی شما باشه.
کلمه خوب بودن میتونه داشتن اعصاب قوی و پایدار باشه ذهن آرام و روشن تسکین یافته آسوده و مطمئن باشه.
و حالا تو تمام این ها رو داری تمام عواملی که باعث میشه تو آرامش داشته باشی و اعصابت بسیار آرام باشه و قوی و راحت باشه حالا تو با تمام تار و پود ت و وجودت و خود انگاره خودت این ها رو می پذیری تو الان خوب بودن رو می پذیری.
حالا چیزایی رو که گفتم رو مجبور نیستی به طور کامل به خاطر بسپاری ذهن ناخودآگاهت مثل مربی درونی راهنمایی راهنمایی تو ادامه میده و هر روز بهتر و بهتر میشی تو میتونی هر چند بار که بخوای این تجسم رو انجام بدی حالا با من از یک تا ده بشمار و وقتی چشمانت را باز می کنی از نظر احساسی در شادی و احساس اعتماد به نفس کامل از نظر جسمی و سلامتی کامل از نظرروحی و روانی آرامش کامل داری کارها را دریافت می کنی.
یک، دو، سه، چهار، پنج ، شش، هفت، هشت، نه و ده. تو میتونی زندگی دلخواهتو خلق کنی پس با من بیا.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!