0

جلسه یازدهم

jafarzadejafarzade

چه کار هایی انجام میدن؟ اینو می خوام بهت بگم دوست من همین الان تو یک فرد ثروتمند خودساخته هستی. شاید این سؤال برات پیش بیاد کجاست پس ثروتم؟ چرا من نمیبینم؟ کدوم ثروت؟ کدوم خودساخته؟ الان میخوام راجع به عواملی صحبت کنم که در تو وجود داره و میتونه از تو یه فرد ثروتمند خودساخته بسازه فقط لازمه بدونی چه کاریو در چه زمانی انجام بدی. پس با من همراه‌شو میدونی ما آدم‌ها از چی تشکیل شدیم گوشت و پوست و استخون هستیم؟ این فقط بخشی از چیزهای تشکیل‌دهنده ماست ما از چی ساخته شدیم؟ دوست من تو یه توپ انرژی بزرگ هستی که در این هستی با تمام این کائنات در ارتباط تنگاتنگ هستی اصل این موضوع اینجاست دوست من تو توپی پر از انرژی های در هم تنیده هستی این ماییم که باورشناس‌های بسیار قدرتمند رو باید باور کنیم و بهش ایمان بیاریم باید بدانیم در ذهن ما در حال حرکت و ارتعاش هستیم و در ظاهر ساکن هستیم بهتره بدونی ما اصلاً ساکن نیستیم در نگاه شاید ساکن به نظر بیاییم ولی در طول شبانه‌روز ما در حال تولید ارتعاش هستیم که دائماً در حال حرکت و طول موج هستیم.

اگر بیشتر فکر کنیم می‌فهمیم که ما بی نهایت فرکانس و ارتعاش تولید می‌کنیم ما هر لحظه تولید هزاران فرکانس و ارتعاش هستیم.

میخوام در مورد ارتعاشات صحبت کنیم که شما چطور هزاران فرکانس و ارتعاشات تولید میکنید؟ میخوام در مورد اینکه ارتعاشات در چه سطحی هست با هم صحبت کنیم و شما چجوری با سطح ارتعاشت به خواستت بررسی ارتعاشات ما در سه سطح هستن سطح معمولی فقط نگاه کردن شامل میشه بدون توجه کردن ما به چیزی سطح دوم سطح هیجانی شدن ماست یعنی ما برای موضوعی هیجانی میشیم و در خودمون جنب‌وجوش انرژی رو احساس میکنیم و سطح سه به قدری ما هیجانی میشیم که نسبت به موضوعی به وجد میایم و عکس‌العمل نشون میدیم این سه سطح ارتعاش برای رسیدن ما به هدفمون بهمون کمک می‌کنند مثالی میزنم فرض کن مسابقه فوتبال رو داری نگاه میکنی در نگاه اول فقط نگاه میکنی کمی که از مسابقه میگذره با دقت‌تر نگاه میکنی و دقیق میشی رو مسابقه و زمانی که گل میخوره شما با هیجان بلند میشی و هیجانت رو نشون میدی و خوشحالیتو نشون میدی زمانی که نگاه میکنی سطح اول ارتعاشت هست زمانی که کمی با دقت‌تر نگاه میکنی و هیجانی میشی سطح دوم انرژی تو هست و زمانی که عکس‌العمل نشون میدی با خوشحالی و شادی و حرکات بدنی سطح سوم ارتعاشاتت هست سطح سوم ارتعاشات برای رسیدن به اهدافمون و تصویرسازی به ما کمک میکنه که موفق بشیم سطح اول ارتعاش نگاه کردن به جلد چیزی سطح دوم لایه میانی زمانی که در مورد چیزی فکر میکنی و سطح سوم ارتعاشت لایه درونی و عمیق وقتی به چیزی فکر میکنی و تصمیم میگیری کاری رو انجام بدی به همین شکل شما در تولید ارتعاشات پولساز و ثروت‌ساز هم لایه‌های مختلفی در درون خودت داری سطح یک زندگی پایین هست سطح دوم زندگی متوسط هست که یه مقدار بیشتر در مورد چیزهایی که دلت میخواد فکر میکنی و سطح سه قدم برداشتن برای ساختن یک زندگی لاکچری و دلخواه اگر این آموزه‌ها رو از عمق وجودت بپذیری و قبول کنی توپی از انرژی هستی که در این جهان و کائنات به هم متصل هستی.

به اهمیت موضوع و افکارت و ارتعاشاتی که هرلحظه تولید میکنی پی میبری ولی ما متفاوت به نظر میرسیم چرا؟ چون ما افکار متفاوت از هم داریم و ارتعاشات متفاوت تولید می‌کنیم ولی در اصل همه به هم متصل هستیم و شامل یک انرژی بسیار بزرگ هستیم ولی هر کسی برای خودش در مرکز این توپ انرژی قرار داره حالا میخوام بهت آموزشی بدم دوست من میخوام در جایی آروم بشینی و با خودت تصویرسازی کنی لوکس‌ترین زندگی رو داری زندگیه ایده‌آلت هر کسی طرز فکر متفاوتی داره و ایده‌آل براش متفاوت از دیگری و لوکس معنی متفاوتی داره میخوام در درجه اول بهش فکر کنی و تصویرش رو بسازی در درجه دوم دوست داری هیجانی بشی برای این نقشی که توی ذهنت داری آیا براش حرکتی میکنی که خیلی زود داشته باشیش و میخوای با تمام وجودت این زندگی رو حس کنی میخوام برام کامنت کنی که چه حسی داری از تصویرسازی زندگی لوکس؟ میخوام این تمرین رو هر روز انجام بدی و خودتو در سطح بالاتری از ارتعاش قرار بدی هر سؤالی داری زیر این پست کامنت کن، پس با من بیا …

 

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!