0

جلسه چهل و ششم

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه خداوند رو سپاس که با جلسه­ ی چهل ­وشش دوره­ی تغییر باور مالی با قانون جذب مصیح همراهت هستم.

جلسه­ ی قبل درمورد این صحبت کردم که لازمه توجه کنی که به چه چیزی توجه میکنی وقتی صحبت از تغییر باور میشه این طور به نظر میرسه که لازمه کارهایی رو انجام بدی که به عنوان هدف برای خودت انتخاب کردی مثلاَ میخوای در امتحان قبول بشی یا اینکه وزن کم کنی درواقع اینارو برای خودت مشخص میکنی وبعد طبق اونا عادت­هایی رو برای خودت در نظر میگیری خب وقتی به این موارد رسیدی چیکار میکنی؟ تا حالا از خودت پرسیدی که اصلاَ میخوای به اینا برسی که چه اتفاقی بیفته؟ آیا واقعاَ اینا اهدافت هستن؟ آیا این همه باور رو تغییر میدی که فقط وزن کم کنی یا در امتحانت قبول بشی؟ خب میخوای به اینا برسی که بعدش چیکارکنی؟ تغییر باور در شما سیستمی رو بوجود میاره که نه تنها به اهدافی مثل وزن کم کردن و قبولی در امتحان میرسی بلکه این سیستم در شما ادامه پیدا میکنه و به موفقیت­های دیگه منجر میشه در واقع اهداف شما برای این منظور در شما بوجود میان که سیستمی رو در شما بوجود بیارن و در طول زندگی به شما برای رسیدن به اهداف بزرگتر که همون رسالت شما هست کمک کنند نکته­ی بسیار بسیار مهمی که در اینجا وجود داره اینه که سیستم تغییر باور، زمانی در شما بوجود میاد که شما عادت کنی هر روز کمی بهتر از دیروز بشی فقط کمی یه مثال بزنم فرض کن یه نفر میخواد قهرمان ورزشی بشه و از این طریق درآمدهای عالی داشته باشه و به دیگران کمک کنه درواقع هدف عاملی هست که سیستم دائمی در رفتار و تفکرو نگرش فرد بوجود بیاره حالا این پیشرفت­های کوچولو چیزی جز تغییر لحظه به لحظه و ثانیه به ثانیه­ی زندگی ما نیست یه مثال دیگه میزنم مثلاَ فرض کن میخوای وزن کم کنی هدف شما رسوندن وزن الأنت به اون وزن دلخواهت هست اگر هر لحظه تو هر وعده­ی غذایی یه کوچولو وقت و انرژی بزاری و یه کوچولو اونارو کمتر کنی یا تغییرشون بدی وزنت آروم آروم پایین میاد ولی اگه رفتار­های قبلی رو تکرار کنی برمیگردی دوباره به وزن سابقت چرا؟ چون سیستمی که در  زمان داشتن اضافه وزن داری با سیستمی که با داشتن وزن ایده آل لازمه داشته باشی فرق داره و حالا زمانی که سیستم جدید رو پیاده میکنی یاد میگیری که منظور شما رسیدن به اون هدف نبوده بلکه پیدا کردن اون سیستم عادتی بوده که شما نیاز داشتی به اون تمرین این جلسه اینه ازت میخوام این قسمت رو چندبار ببینی بعد از این کار از خودت بپرس که شما الأن چه سیستمی رو برای تغییر باورهات در زندگیت داری؟

آیا این سیتم شمارو به هدفت میرسونه؟ و چه تغییراتی نیاز داری که در این سیستم بوجود بیاری که بشه بهش گفت سیستم تغییر باور؟ پس با من بیا .

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!