0

جلسه چهارم

مصیح جعفرزاده

سلام دوست من امیدوارم که حالت عالی باشه خداوند رو شاکرم که برای جلسه چهارم تغییر باور مالی در خدمتت هستم.

جلسات قبل در مورد این صحبت کردیم که لازمه چیزی در ما تغییر کنه. و در مورد این صحبت کردیم که اون چیزی که لازمه تغییر کنه باورهامونه یعنی تا زمانی که ما در اینجا(مغزمون) باور داریم و نگاه میکنیم به مواردی که اطرافمون هست میتونیم تصمیم بگیریم و همون‌ها رو در زندگیمون خلق کنیم و سوال پیش اومد حالا که لازمه باور تغییر کنه ما چجوری اونو تغییر بدیم؟ و به این نتیجه رسیدیم که نگاهمون و دیدگاهمون رو لازمه تغییر بدیم.

تغییر باور سه مرحله داره مرحله‌ی اول پیدا کنیم باورهای ما با چه نگاهی و چه دیدگاهی تشکیل شدند؟ و ریشه‌ی اونا در کجای ذهنمون قرار داره با چه خاطره‌ای؟ و با چه اتفاقایی این باورها به وجود آمدن؟

و بعد به این نتیجه میرسیم که اینارو چطور میتونیم تغییرش بدیم؟ وارد مرحله‌ای میشیم که میتونیم نگاهمون رو به اطرافمون و تمام چیزهایی که اطرافمون هست تغییر بدیم چون با تغییر نگاهمون هست که میتونیم چیزهای اطرافمون رو تغییر بدیم.

قول میدم که این تجربه رو هیچ جای زندگیت نداشتی انگار روی یک قالیچه جادویی سنتی با این تفاوت که واقعیت‌های فیزیکی و ملموس رو میتونی در زندگیت بیافرینی شما به قدری با این تکنیک و این روش توانمند میشی که میتونی خیلی از باورهات رو تغییر بدی خیلی از افراد زمانی که میخوان ترس‌هاشون، شک‌هاشون، افسردگیشون و باورهاشون رو تغییر بدن از راهکارهای بسیار پرهزینه بسیار دردآور استفاده میکنند.

اما این روش دوست من نه هزینه‌ای داره و نه دردآور برای تو بلکه انقدر آسون و راحته که شما میتونی برای همه باورهای ریشه‌ایت از این روش استفاده کنی و نتیجه‌اش رو ببینی!

من میخوام در این دوره راجع به این صحبت کنم که شما چگونه باورهاتو پیدا کنی؟ چطور نگاه‌هات رو پیدا کنی نسبت به مسائل مختلف که باعث شده باورهات به وجود بیان و چطور بتونی اون‌ها رو تغییر بدی؟ چی رو دقیقاّ لازمه نگاهتو و قضاوت‌هاتو نسبت به تمام چیزهایی که اطرافت هست و تمام چیزهایی که توی ذهنت هست تغییر بدی پس با من بیا و همراه شو چون میخوام در موردش صحبت کنم.

دوست من، من ابزاری رو در خدمتت قرار میدم که باهاش بتونی تمام ترس‌هاتو از بین ببری، شک‌ها و دودلی‌هاتو و کلاّ نگاهت به زندگی تغییر میکنه ممکنه شکست‌های مالی خیلی زیادی رو تجربه کرده باشی و ترسی که دوباره قدم برداری و کسب‌وکاری که مخصوص خودت هست و بهش علاقه زیادی داری رو دوباره شروع کنی من با این روش کمک میکنم بهت که شما در کمتر از 60 ثانیه بتونی باورهای مالیتو که منجر به شکست تو شدن پیدا کنی و اونارو برطرف کنی.

تمرین این جلسه اینه دوست من که نگاه میکنی در طول شبانه‌روز می‌بینی چه احساساتی رو تولید میکنی هر چیزی رو که نگاه میکنی و در مرحله اول یکسری اطلاعات به ذهن تو فرستاده میشه یه احساساتیو در تو تولید میکنه که این احساسات برگرفته از اطلاعات قبلی هستن که در ذهن تو وجود دارن میخوام کامنت کنی برام که با دیدن مسائل مختلف چه احساسی بهت دست میده؟ چه چیزهایی رو دوست داری نگاه کنی؟ چه مسائلی رو دوست داری دنبال کنی؟ به چه چیزهایی علاقه داری؟ همه اینها مهم هستن چون تک‌تکشون نشون دهنده باورهای تو هستند و با این روش‌هایی که من تو این دوره آموزش میدم اینکه میتونی باورهاتو پیدا کنی، اولین قدم پیدا کردن باور و نوع نگاه تو هست پس با من بیا …

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!