0

جلسه چهارم

مصیح جعفرزاده

سلام دوست من میخوام در مورد کانال نامطمئن صحبت کنم فرض کن یه نفر میگه فروشنده‌ی موفق امروز برنج میخره فردا جو میخره یه روز دیگه گندم میخره یه روز شکر میخره و کانالشو حفظ نمیکنه این فرد موفق نمیشه چون کانال ثابت نداره و روی نظم نیست کانال نامطمئن نظم نداره و روی مدار نظم نیست حالا چرا همین کانال‌ها مطمئن نیستن؟ چون پایداری ندارن نظم ندارن و مستمر نیستن و شخصیت نساختن برای کانالشون حالا چطور میشه برای کانال شخصیت‌سازی کرد؟ کانال چیه؟ کانال مسیریه که یکی رو بهه ثروت هدایت میکنه چطور میتونی برای کانالت شخصیت‌سازی کنی، شخصیت‌سازی کانال مراحل داره که همین الان برات توضیح میدم مثالی میزنم فرض کن شما 200 میلیون پول توی حصاب داری و ماشین نداری محل زندگیت تا محل کارت2 کیلو‌متر فاصله داره و این فاصله تاکسی خورم نیست چه کاری به ذهنت میرسه و چه کاری انجام میدی؟ اولین حرکت برای شخصیت‌سازی کارت اینکه با10 میلیون این پول برای خودت لباس مارک کیف مارک کفش مارک خریداری میکنی دو سه روز سر ساعت مقرر در محل کارت حاضر میشی و سومین روز با لباس شسته مرتب و اتو کشیده و آراسته در محل کارت حاضر میشی به این شکل برای خودت و کانالت شخصیت‌سازی میکنی باعث میشی دیگران در نگاه اول تورو بپذیرند.

تمرینی برای این قسمت دارم بین این3 تصویر کدوم رو انتخاب میکنی منطقه‌ی پایین شهر؟ وسط شهر؟ و منطقه بالا‌ی شهر؟ بین این لباس‌ها کدوم رو انتخاب میکنی؟ لباس کهنه‌ی کثیف؟ لباس کهنه‌ی تمیز؟ لباس تازه‌ی کثیف؟ و لباس تازه‌ی لاکچری؟ اطمینان میدم که همتون منطقه بالای شهر و لباس لاکچری رو انتخاب میکنید چرا؟

چون همه آرزوش و دارن که بهترین باشن چون لوکس و همه از دیدنش لذت میبرن حالا برمیگردیم به بحث کانال ارتعاش ذهنی که هر لحظه به کائنات میفرستیم کانال همان حفره‌ای که به سمت ثروت میزنی وتا کانال تشکیل ندی اتفاق نمییفته کانال همون شغل ارزشمندیه که انتخاب میکنی بر اساس سلیقت حس‌های درونیت و باور‌هات فرض کن کودکی آچار برمیداره و اسباب‌بازیاشو خراب میکنه این ممکن در آینده بهترین مکانیک بشه این کودک شیطونی میکنه خرابکاری میکنه ممکن پدر مادرش ناحت بشن آیا این کودک داره کانالشو برای خودش میسازه یه تمرین برای این قسمت دارم هر چیزی رو که میخوری ببین از کجا اومده؟هر چیزی رو که میپوشی ببین از کجا اومده؟ و منشأ کجا بوده؟

بعضی دونه‌ها چند سال در زمین میمونن و بعد چند متر قد میکشن این تمرین چه کمکی بهت میکنه متوجه میشی که به موفقیت رسیدن مراحلی داره و برای رسیدن به موفقیت لازمه چه مراحلی رو طی بکنی؟ تکامل یکی از مهمترین قوانین دنیاست. فرقی نمیکنه شما چند ساله باشید 20ساله 30ساله 40ساله یا 60ساله لازمه نگاه به تفکرات و باورهات بکنی تا بتونی استعدادهاتو پیدا کنی استعداد چیه؟ همون عاملیه که باعث میشه تو کانال به سمت ثروت بزنی و چطور مشخص میشه؟ به 2شکل مشخص میشه در بعضی از افراد توی رفتارشون مشخص و کارهایی که انجام میدن کاملاّ نشون میده که استعداد و علاقشون چی هست؟ و برای یکسری افراد که مشخص نیست استعدادشون چی هست با یک تعداد تست مشخص میشه.

حالا چرا یکسری‌ها در کانالشون موفق نمیشن و دلزده و مأیوس میشن؟ دلیلش تکراری بودن خواسته‌های ذهنیشون هست، یک سوال چرا جاده‌ها مارپیچ هستن؟ حتی اتوبان‌ها هم مستقیم نیستن به دلیل اینکه یکنواختی و خسته‌کنندگی رو به وجود نیارن هر کار تکراری و یکنواختی که خارج از خلاقیت باشه موفق نمیشه شما در هر کاری که هستی داری برای اون کانال میسازی و فرکانس تولید میکنی و فرکانست ارتعاش داره. در حال خوابیدن در حال کار کردن در حال تفکر یا در حال حمام کردن ما مدام فرکانس تولید میکنیم.

یادم یک روز که داشتم تندتند کارامو میکردم یک مانتوی آبی روی بخاری گذاشته بودم تا خشک بشه به سرعت که کارامو انجام دادم و امدم مانتومو بپوشم دیدم مانتوم سوخته خوب این کار باعث شد من یک فرکانس ایجاد کنم برای این که فرکانس و ارتعاشمو تغییر بدم من سریع توی ذهنم به یاد یک مسئله خنده‌دار افتادم و شروع کردم به خندیدن پسرم منو دید بهش لبخندی زدم و نگفتم چه دسته‌گلی به آب دادم ولی خودم سریع فرکانسش رو عوض کردم پس دوست من مشغول انجام هر کاری هستی فرکانسشو تولید می‌کنی و فرکانس تو ارتعاش داره که همونو به خودت بر میگردونه من در جلسه بعدی در مورد ورودی و خروجی کانال صحبت می‌کنم که چطور میتونی با ذهنت اونو مدیریت کنی تا به پول‌سازی برسی.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!