0

جلسه پنجاه و چهارم

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه خداوند را سپاس که با جلسه پنجاه و چهار دوره تغییر باور مالی با قانون جذب مصیح همراهت هستم.
در جلسات قبل در مورد این صحبت کردم که به هرچه که فکر کنی همون نتیجه در زندگیت وجود میاد خواه باور مناسب و درست باشه خواه خودت رو درگیر باورها و چالش‌های منفی باشه در هر صورت رشته نامرئی فکری شما همان رو جستجو می کنه اما افرادی به راحتی موفق می شوند که در اعماق وجودشان و در اعماق افکارشون و در اعماق ضمیر ناخودآگاهشون رشته های نامریی افکار و توجهاتشون در یک هدف هست و موفقیت اونا از دوره کودکی و آرزوهای بزرگ در ذهنشان اتفاق افتاده و به همین دلیل تنها تمرکز و و توجه شان روی یک هدف هست چرا؟ چون این انسانها موفقیت رو به دست آورده میدونن و با تمام وجودش اون و احساسشون نسبت به موفقیت آگاه هستند پس به این امر مهم پی می‌بریم که مهمترین چیز در تغییر باور تغییر احساس هست نه فقط تغییر باور بصری می خوام درمورد نمونه‌های تغییر باور صحبت کنم.
گفتم تغییر باور بصری ما در تغییر باور چندین نمونه و چندین مرحله داریم اولین نمونه تغییر باور بصری هست دومی نمونه تغییر باور میانی هست و سومین نمونه تغییر باور عمقی یا همون تغییر باور احساسی هست.
حالا ممکنه برای شما این سوال پیش بیاد مگه همچین چیزی شدنی هست که با با اینا ما باور ما را تغییر بدهیم؟ بله دوست من شدنی وشما می خوام که برداشت و درک خودت رو از این سه نمونه زیر همین پست برای من کامل کنی چون می خوام در جلسه آینده توضیحات تکمیلی را خدمت ارائه بدم پس گفتم تغییر باور بصری تغییر باورها میانی و تغییر باور عمقی یاتغییر باوراحساسی از با من بیا.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!