0

جلسه هفتم

jafarzadejafarzade

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه خداوند رو شاکرم که با جلسه هفتم دوره اتصال در خدمتت هستم. جلسه قبل در مورد این صحبت کردیم که فرکانس چیه؟ و ارتعاش چیه؟ امروز می خوام در مورد این صحبت کنم به چه شکل می‌تونید فرکانس ثروت تولید کنید به دو شکل شما میتونید این کار رو انجام بدی اول با نوشتن تمرین تکرار و تکرار به صورتی که به شکل روتین زندگیت در بیاد دوم اینکه میگردی نظم زندگی افراد موفق رو پیدا میکنی اونها در زندگیشون چه احساسی دارند؟ رو چه نظمی زندگی می‌کنند؟ خوراکشون به چه شکلیه؟ پوشاکشون به چه شکلیه؟ تایم خوابشون بیدارشدنشون و در تایم صبحگاهی چه کارهایی رو انجام میدن لازمه تمام اینها رو بگردی پیدا کنی و برای خودت یک لیستی از کارهایی داشته باشی که تو رو به سمت فرکانس ثروت راهنمایی می‌کنن ازت می خوام تمام اینایی که لیست میکنی رو زیر همین پست برام کامنت کنی چون میخوام باهم در موردش صحبت کنیم. میخوام برات یه مثال بزنم فرض کن شما تو یه جاده داری میری فکر بد داری یا در مورد یک موضوع ناراحت‌کننده مدام فکر می کنی یه سنگ میاد زیر لاستیک دفعه بعد چوب میاد جلوت دفعه بعد تو دست انداز میفتی و در نهایت پنجر میشی و مجبور میشی بایستی. اینجا چه اتفاقی میفته شما حرکت کردی آماده شدی تلاش کردی ولی نتیجه چی میشه؟ بدبیاری. علتش اینه وقتی شما هر لحظه فکری منفی داری اون فرکانس تولید میکنه و ارتعاش ایجاد میکنه و شما همون رو در زندگیت تجربه میکنی فرکانس‌های ما وقتی دقیق و منظم باشن میتونن مشابه به خودشون رو دقیقا جذب کنند پس ما میتونیم منظم چیزهای مثبت و ثروت رو جذب کنیم فرکانسی که از طریق افکارت تولید میکنی بسیار قوی هست وقتی یک بار به یک موضوع فکر میکنی همچنین فرکانس قوی‌ای نمیتونی تولید کنی ولی وقتی دائماً تکرار میشه و با احساساتت مثل شادی غم کینه توأم میشه و با حواس پنجگانت اونو کامل احساس میکنی فرکانسی تولید میکنی که اون فرکانس ارتعاش فوق العاده قوی دارد و به هرچی که فکر کنی میتونی اونو خلق کنی، رمزش اینه وقتی با تکرار یک فکر منفی میتونی حوادث منفی خلق کنی با تکرار یک فکر مثبت هم میتونی ثروت رو خلق کنی این خیلی مهمه دوست من

یک نکته خیلی مهم وجود داره که لازمه اجازه بدی به خودت که با جهان ثروتمند در ارتباط تنگاتنگ باشی وقتی به خودت این اجازه رو میدی و در جهان ثروتمند قرار میگیری ارتعاش تولید شده‌ات اون موقع است که میتونی اون چیزی رو که میخوای جذب کنی.

میخوام تمرین مهم این جلسه رو بهت ارائه بدم برای بالا بردن فرکانس مثبت با جهان ثروتمند یه مثالی میزنم فرض کن شما پول میخوای در جهان و کائنات به اندازه کافی پول و ثروت وجود داره و شما لازمه تفکراتت رو با جهان همسو کنی یعنی لازمه فقط از طریق افکار مثبت از طریق احساسات مثبت و رفتار مثبت همسو بشی با این ارتعاشات شما از کائنات فرض کن پول میخوای همین طوری که بگی من پول میخوام و بهش فکر کنی هیچ اتفاقی نمیفته لازمه شما در امور روزمره‌ات هم ارتعاشی بشی با جهان ثروتمند یعنی ارتعاشات مثبت تولید کنی به چه شکل؟ در خوراکت، پوشاک، خوابیدن و بیدار شدن و تمام کارهای روزانت و جزئیاتی که توی طول روز به اون مشغول میشی لازمه نظم و برنامه داشته باشی تا بتونی به جهان ثروتمند متصل بشی این نظم و برنامه به چه صورتیه؟ الآن بهت میگم، تفکر پولساز چی میگه؟ میگه اگه میخوای غذا بخوری یه لقمه بیشتر نخور ولی بدون چی میخوای بخوری فرض کن فردی فکر میکنه کم‌خونی داره میاد قرص آهن مصرف میکنه در صورتی که ممکن کم‌خونی اون از فقرآهن نباشه لازم بدونی در خوراکت و پوشاکت و امور روزمره‌ات به چه شکلی داری رفتار میکنی پس برای داشتن تفکر پولسازی و بالا بردن فرکانس لازمه دو کار انجام بدی اول به فرکانس تکرار جملات فراوانی در زندگیت اجرا کنی به صورت روزمره این جملات را تکرار رو تکرار کنی و دومین روش اینه که در مورد تمام امورات روزمره‌ات برنامه‌ریزی و نظم داشته باشی نظمی که تفکر پولسازی در اون حاکمه یعنی هر کاری که می کنی از خودت بپرسی آیا این نیاز من هست؟ یا نه؟ ازت می خوام این تمرین رو انجام بدی و لیست تمام کارهایی که در طول روز انجام میدی بنویسی و اینها رو برای من کامنتش بکن تا با هم صحبت کنیم و من میتونم بهت بگم اون لیستی که شما تهیه کردی تفکر پولساز هست یا نه ؟

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!