0

جلسه هفتاد و یکم

jafarzadejafarzade

سلام دوست من امیدوارم که حالت عالی باشه خداوند را سپاس که با جلسه ۷۱ دوره اتصال به کانال پولسازی کائنات همراهت هستم‌ در جلسات قبل از انواع ارتعاش و چگونگی کار آمد اون و سیستم فکری و ذهنی صحبت کردم  که چگونه عمل می کنند و باعث موفقیت شما میشن.

تمامی فصول زندگی انسان از چند بخش چند مرحله تشکیل شده، کودکی، نوجوانی، جوانی، میانسالی و پیری  و ما به جهت ساختار ارتعاشی که داریم در ساختن تمام این ها و در ساختن اجتماعمون بسیار مسئولیم تک تک ما پدران و مادران ما در واقع تمام انسان ها در کودکی دارای صحنه ی  آماده ذهن برای دریافت انواع و اقسام افکار و ارتعاشات بودند و هستند و خواهند بود چه افکار مخرب و چه افکار سازنده که میتونه هم تخریب گر باشه هم بسیار عالی و سازنده.

افرادی که از نظر ارثی افکار مخرب دارند ارتعاش بسیار بسیار پایین تولید می کنند و افرادی که از نظر ارثی و اجدادی ارتعاش  بالا دارند فکر ها و احساسات بسیار بالا و مناسب دارند چرا به این شکله؟ چون مفاهیم از همان کودکی شکل میگیره  ما در کودکی از ارتعاش  واداشته که به طرق مختلف به ما القا میشه بهره می بریم چگونه این کار انجام میشه؟ ارتعاش واداشته چیه؟

در فرهنگ خانواده و محل و مدرسه و غیره همیشه کودکان از یک تبعیت پیروی می کنند این تبعیت نوعی واداشتن حذف که از طرف بزرگتر به کوچکتر القاء میشه هنوز فرهنگ خانواده در کودک به طور کامل شکل نگرفته به کودک وارد اجتماع میشه به همین علت اگر ما درست عمل نکنیم فرزندانی با تفکرات مالی نادرست خواهیم داشت ولی اگه از روی بینش عمل کنیم فرزندانی بسیار استوار خواهیم داشت این همون پیامد در افکار اجتماع آینده ی  ماست که قویترین ارتعاش رو ایجاد میکنه خواه مخرب و خواه سازنده که باعث تمام این ها ما هستیم پس اگه اجتماع عالی  میخوایم و لازمه نوع شخصیت سازنده ای  رو که میخواهیم را انتخاب کنیم و بسازیمش در این  صورت ارتعاش قدرتمند تولید می‌کنیم چون همون چیزی که  درخواست می‌کنیم و ارتعاش میدیم در همون صورت  به ما برمیگرده این همون مثال عالی برای داشتن اجتماع سالم هست . خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج پس با من بیا.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!