0

جلسه هجدهم

jafarzadejafarzade

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه، خداوند رو شاکرم که با جلسه‌ی 18 دوره‌ی اتصال به کانال پولسازی کائنات در خدمتت هستم جلسه‌ی قبل در مورد این صحبت کردیم تا چه اندازه اهمیت داره شما با افراد موفق و مثبت‌اندیش و ثروتمند در ارتباط باشی چون هر چقدر اینجور افراد رو داشته باشی بیشتر مثبت رو جذب میکنی و منفی رو از خودت دفع میکنی دقیقاً شبیه دو قطب آهنربا میمونه چون زمانیکه شما مثبت میشید و فرکانس مثبت تولید میکنید با کائنات و جهان ثروتمند همسو میشید و بیشتر به خودت برمیگرده و قطب منفی قضیه یعنی منفی‌اندیشی از تو دور میشه حالا قانون پول هم همینه دوست من هر چقدر بیشتر با جهان ثروتمند همسو بشی همونقدر بیشتر به زندگیت جذبش میکنی از چه طریق میتونی با جهان ثروتمند همسان و همسو بشی؟ زمانیکه با جهان ثروتمند هم‌فرکانس و هم‌قطب بشی چون قطب‌های همسان همدیگرو جذب میکنند در عالم ذهن قطب‌های همسان همدیگرو جذب میکنند و هر چقدر مثبت‌اندیش‌تر باشی و بیشتر به توانایی خودت باور داشته باشی و بِقَبولونی به خودت که میتونی به هدفت برسی همون اندازه با جهان ثروتمند هماهنگ‌تر و هم‌قطب‌تر میشی شاید برای شما دور از ذهن باشه که دو هم‌فرکانس در کناره هم احساس خوشبختی میکنند جهان ثروتمند هم همینه، وقتی شما هم‌فرکانس بشی و ذهنتو برای ثروتمند شدن برنامه‌ریزی کنی میتونی به راحتی با هماهنگی کامل با جهان  ثروتمند پیش بری و هر چیزی که میخوای در دسترست باشه چرا؟ چون هم‌فرکانس و هم‌قطب شدی با جهان ثروتمند.

دقت کردی به هر چیزی که فکر کنی و فرکانس ایجاد کنی در مورد اون به همون میرسی و همون در زندگیت به وجود میاد؟ تا حالا شنیدی افرادی که بگن هر چیزی که بدم میاد سرم میاد؟ جالبه یاد یه دوستی افتادم که همیشه میگفت من از فلان شهر بدم میاد یه مدتی ازش خبر نداشتم بعد یه مدت بهش زنگ زدم گفتم چیکار میکنی؟ گفت در همون شهر زندگی میکنم گفتم تو که از اون شهر بیزار بودی چرا اونجا؟ اون جواب خوبی بهم داد از هر چیزی که بدت بیاد سرت میاد میدونی چرا چون از هر چیزی که بدت میاد و به اون فکر میکنی دائماً داری همون چیز رو فرکانس میفرستی و جهان ثروتمند اینو میگیره که تو ازش خوشت میاد، پس برای اینکه به هدفت برسی و به اون چیزی که میخوای دقیقاً برسی و فرکانسشو تولید کنی لازمه دقیقاً به همون فکر کنی نه در مورد برعکس اون، یعنی اگه دوست داری پولدار بشی لازمه به پول فکر کنی نه به قبض‌ها و هزینه‌ها، و اگه میخوای سلامت و سالم باشی به دارو و مریضی و سرچ‌کردن انواع بیماری‌ها لازم نیست فکر کنی لازمه فقط فوکوس کنی روی سلامتی اینکه چه غذا‌هایی بخوری سالم‌تر باشی اینکه چه ورزش‌هایی کنی که سالم‌تر باشی پس به هر چیزی که میخوای برسی لازمه به همون فکر کنی نه چیز دیگه و به این شکل که ذهن تو هماهنگ میشه با خواسته تو و بدن و جسمت کاملاً هماهنگ میشه با مواردی که به عنوان هدف انتخاب کردی یه تمرین بسیار مهمی دارم برای این جلسه برای رسیدن به خواستت.

میخوام لیستی از چیزهایی که ازش بدت میاد رو بنویسی در زندگی از کجا بدت میاد؟ از چه افرادی بدت میاد؟ از چه اخلاق‌هایی بدت میاد؟ در امور مالی از چه چیزی بدت میاد؟ اینها رو لازمه همه رو بنویسی و در مرحله‌ی بعد اونها رو تبدیل به جمله‌ی مثبت میکنی مثلاً اگر از بیدار شدن در صبح زود بدت میاد میتونی به مزایای اون دقت کنی و پیدا کنی باعث چه کار‌های مثبتی میشه؟ چه کارهایی میتونی انجام بدی که خواب‌آلود نباشی و زودتر بخوابی تا صبح سرحال‌تر باشی و برنامه‌ریزی دقیق‌تری داشته باشی پس تمرین این جلسه تو به این صورت از تمام چیزهایی که بدت میاد رو مینویسی و اونها رو تبدیل به جملات مثبت میکنی و میگردی ببینی چطور میتونی اونها رو تبدیل به موارد مثبت کنی، پس با من بیا …

 

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!