0

جلسه شانزدهم

jafarzadejafarzade

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه خداوند رو قدردان و شاکرم بابت جلسه شانزدهم دوره اتصال به کانال پولسازی کائنات در خدمتت هستم.

امروز میخوام در مورد یک موضوع بسیار بسیار مهم با تو صحبت کنم؛ قانون پول، وقتی ما راجع به پول حرف میزنیم راجع به هدفمون نسبت به پول چی میدونیم؟ در مورد فرکانسی که میفرستیم برای جذب پول بیشتر چی میدونیم؟ چقدر در مورد اینها اطلاعات داریم؟ چه افکاری باعث میشه ما ارتعاشات جذب ثروت دریافت کنیم؟ اینها مسائل بسیار مهمی هستن درشان و میخوام در این جلسات پاسخ به این سؤالاتو بهت ارائه بدم جواب این سؤالات اینه دوست من نگرانی و مشکلات وقتی شما در مورد مشکلات فکر میکنی ارتعاشات بیشتری جذب میکنی که به سمت پایین از سطح انرژی میرسه و بیشتر از اون چیزی رو که بهش فکر میکنی رو باعث میشن که جذب کنی موارد منفی بیشتر و منفی بیشتر در زندگیت به وجود میاد به خاطر همین که در بیشتر کتاب‌های مربوط به موفقیت به تو میگن به چیزهای منفی فکر نکن چون همون‌ها رو جذب میکنی علتش ترسیه که شما نسبت به اتفاقایی که به وجود آمده فکر میکنی ترس باعث میشه موارد منفی رو هر چه بیشتر جذب کنی و پایین‌ترین فرکانس رو از نظر جذب ثروت داشته باشی و باعث میشه بیشتر از تمام چیزهای منفی که باعث به وجود آمدن چیزهای منفی زندگیت میشه رو جذب کنی شنیدی که میگن از هر چیزی که بترسی سرت میاد؟ به این علت که شما وقتی به چیزی فکر میکنی که نسبت به اون ترس داری شما در ذهنت اون شکست رو تصویرسازی کردی و در مورد اون احساساتی بشی و به موارد اطرافت وقتی نگاه میکنی با اون دیدگاه اونو تحلیل میکنی و وارد ذهن شما میشه و ذهن شما بر‌اساس همون مواردی که همسان و همسو هست جذب میکنی .

تمام افرادی که ترسی دارن شجاعتشون رو درصدی بالا میبرن که با وجود اون ترس بهش غلبه کنن و موفق بشن مثل خیلی از افراد موفقی که شاهد هستی زندگی‌نامشون رو خوندی و اونها هم ترس دارن مثل خود تو ولی قدم بر میدارن اون چیزی که باعث میشه اونها قدم بردارن جسارتیه که در خودشان تولید میکنند چون جسارت وشجاعت باعث میشه فرکانس جذب ثروت تو بالاتر و بالاتر بره فرکانس ترس دوست من معادل فرکانس فقر و شکست به همین دلیل که افرادی که نمیتونن پول دلخواهشون رو به خودشون جذب کنن و ثروت زیادی رو جذب کنن اونها افرادی هستند که ترس رو در ذهنشون بیشتر پرورش میدن و براساس این ترس فرکانس تولید میکنن که در زندگیشون تأثیر میزاره پس بدان که هر کس راز داند که خوشی خوشی کشاند ببین دوست من درسته در خیلی از تکه‌کلام‌های ما حرف‌های منفی وجود داره اما در اشعار پر از موارد مثبت فراوان این شعر به ما میگه هر چقدر مثبت‌تر باشیم در فرکانس بالاتری از ثروت قرار داریم بیشتر از همونو دریافت میکنیم پس راه غلبه بر ترس داشتن مثبت اندیشی و ما باید با تصویرسازی در مورد هدفمون میتونیم ذهنیت خوب به وجود بیاریم اولین کاری که لازمه اینه که بدونیم چه هدفی برای خودمون انتخاب کنیم و چه هدفی متناسب با رسالت ماست چون رسالت ما چیزی هست که ما به خاطر اون به دنیا اومدیم و مرحله بعدی اینه که در مورد هدفمون برنامه بزاریم قدم‌های مختلف راستی برداریم پلن داشته باشیم و بتونیم سامان دهی کنیم و گامی در جهت مثبت‌اندیشی و رسیدن به هدفمون برداریم تمرین این جلسه که خیلی مهمه الآن بهت ارائه میدم تمرین این جلسه به این شکل لازمه در ذهنت دقت کنی در زندگیت دقت کنی و در نگاهت و قضاوتات دقت کن از چه مواردی ترس داری یا در چه مواردی میفتی نگرانی سراغت میاد و میترسی چی به سرت بیاد؟ در مورد 8 حیطه زندگیت بنویس راجع به تک‌تک اینها بنویس، به این شکل میتونی خودتو بهتر بشناسی و درست قدم برداری برای رسیدن به خواستت در جلسه بعدی در رابطه با راه مقابله با ترسهات باهات صحبت میکنم.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!