0

جلسه سوم

مصیح جعفرزاده

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه خداوند رو شاکرم با جلسه سوم قانون جذب مالی مصیح در خدمتت هستم!

آیا میخوای درآمدت رو بالاتر ببری؟ آیا میخوای سطح مالیت رو بیشتر کنی؟ آیا میخوای توجهت رو از فقر برداری و به ثروت برسی؟ آیا میخوای سریع پولدار بشی؟ پس با من بیا …

چطور باورهای مالیت رو پیدا کنی؟ چطور باورهای مالیتو تغییرش بدی؟ الآن در حالی با تو دارم صحبت میکنم که دوره‌های زیادی رو داشتم و موفقیت‌های زیادی رو دیدم و کسب‌وکارهای موفق زیادی رو تشکیل دادم.

ولی همیشه از خودم میپرسم لازمه چه کاری انجام بدم؟ منی که باورهامو تغییر دادم اینو چطور میتونم به تو انتقال بدم که تو هم بتونی ازش استفاده کنی و در کسب‌وکارت موفق باشی، الآن دقیقاّ میدونم میخوام چه کاری رو انجام بدم میخوام اسرار تغییر باور رو با تو دوست خوبم در میون بزارم پس با من همراه شو. اگر بدونی چه لذتی داره که زمانی از این باورها رها بشی دوست داری سریع راهش رو یاد بگیری دوست من با این روش میتونی خیلی سریع باورهات رو تغییر بدی دوست من، ممکن هست باور نکنی و بپرسی چطور همچین چیزی ممکنه؟ من چطور سریع میتونم پولدار بشم؟ دوست من همه چیز به این بالا بستگی داره وقتی این بالا تغییر میکنه کل زندگیت و کل فیزیک زندگیت شروع به تغییر میکنه، من میخوام در مورد این اسرار با تو صحبت کنم.

یک تکنیک خوب وجود داره که تو میتونی در کمتر از 60 ثانیه باورهاتو تغییر بدی با من همراه شو تا بتونم بهت قدم‌به‌قدم بگم چه چیزی لازمه، بستگی به اینجات داره دوست من مغزت،بستگی به کدگذاری‌هایی داره که توی ذهنت حکاکی شدن ما به این کدگذاری‌ها دسترسی پیدا میکنیم و اونها رو پیدا میکنیم و میتونیم به راحتی تغییرشون بدیم.

من با این روش دوست من پلی از شما به درون خودت میزنم شما این روش رو در هر جا، در هر سنی و هر موقعیتی که باشی میتونی استفاده کنی چون یک روش قطعی و تضمینی وجود داره و در مورد تمام باورهای مالی تو میتونی این روش رو استفاده کنی. تمرینی که در مورد این جلسه دارم و میخوام بهت ارائه بدم این هست میخوام که باورهای مالیه خودتو پیدا کنی. وقتی به پول فکر میکنی یا به زندگی لاکچری فکر میکنی چه چیزی اذیتت میکنه؟ چه فکری میاد سراغت؟ بدبینی‌ها؟ ترس‌ها؟ و تمام موارد منفی که سراغت میاد رو ازت میخوام لیست کنی و یادداشت کنی و پایین این پست برام کامنت کنی و در موردش صحبت کنی پس با من بیا …

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!