0

جلسه سوم

مصیح جعفرزاده

سلام دوست من در شرایط استرس چطور عمل میکنی؟ این مهمه که در شرایط دشوار چطور عمل میکنی چون در شرایط عادی که همه میتونن خوب رفتار کنند،س لازمه که درشرایط تحت استرس برخوردت چجوریه؟ یه تمرین عالی برای این قسمتت دارم برای هماهنگ کردن ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاهت و اون این که تمام خواسته‌هات رو برام ینویسی، من ثروت فراوان دارم من کار عالی دارم من با فردی که عاشقش هستم دارم زندگی میکنم و میخوام برای درآمدی که ایده‌آلته مبلغ ننویسی فقط گفتن درآمد فراوان و درآمد عالی کافیه فقط میخوام اینو توی ذهنت مرور کنی ازت میخوام روی یه کاغذ بزرگ با مداد رنگی درآمدت رو ترسیم کنی و توی این تصویر غرق بشی این رو مرور کنی هی مرور کنی و بعد چشمتو ببندی و توی ذهنت مرور کنی لازمه هی این تصویر رو نگاه کنی و توی ذهنت مجسم کنی لازمه که بهش ایمان داشته باشی و باور کنی که بهش رسیدی بعد از یه مدتی این این نقشه‌ی عالی برات عادی میشه حتی اون درآمد ایده‌آل هم برات عادی میشه مهم نیست اون پول چجوری دستت برسه؟ از دوست یا دشمن از آشنا یا بیگانه از دور یا نزدیک؟ لازمه با خودت تکرار کنی این پول داره تند تند به من میرسه از کجاش هم مهم نیست؟ این راه انتقال به کانال کامنتات هست برای چی میگیم مبلغ تأیین نکنید چون تأیین مبلغ انگار از جای مشخص هست که انتظارشو داری ولی وقتی میگی بیکران انگار از کل کائنات تمام ثروت و طلب میکنی مثالی بزنم برات جوجه مرغابی که به دنبا میاد دهانش باز و منتظر اینکه غذا بخوره بعد پرهاش که کم کم در میار آروم شروع میکنه به پریدن بالهاش کمی بیشتر که در میاد میتونه پرواز کنه و وقتی کامل بالغ میشه میتونه پرواز کنه به سرزمین‌های دوردست و ناشناخته، انسان هم به همین شکل وقتی انسان متولد میشه در یک خانواده کم کم بزرگ میشه به بلوغ میرسه و از خانواده جدا میشه و دنبال کسب و کار میره و از کارش درآمد کوچکی برای خودش کسب میکنه حالا سعی میکنه تصویر سازی کنه و در تصویرسازیش شروع به پرواز به سمت تمام اهدافش میکنه و به همه خواسته‌هایش میرسه.

حالا چی میشه که کسی به پولسازی و موفقیت نمیرسه؟ برای اینکه اون فرد کانالی در ذهنش برای پولسازی نداره یعنی چی؟ یعنی اینکه اون فرد چیزی در ذهنش به اسم کانال نداره کانال چیزی شبیه یا آبراه ویا آب باریکست.

آبراه چیکار میکنه؟ انرژی آب رو کانال میکنه و در مسیر آب را هدایت میکنه تا به جایی که میخواد برسه.

کانال برای انسان چه کاری انجام میده؟ انرژی انسان رو کنترل میکنه و انسان رو راهی میکنه به جایی که به موفقیت و پولسازی برسه اگر فردی کانالی نداشته باشد تلاشش بیهودست. مثلاً اگر فردی به من بگه فقیره اولین چیزی که ازش میپرسم اینکه شغلش چیه؟ اولین کاری که تورو ثروتمند میکنه کانال هست. اگر فردی امروز یه کاری میکنه فردا یک کار دیگه این فرد کانال نداره انجام یک کار ثابت یک رشته‌ی کاریه ثابت باعث میشه برای شما یک کانال پولسازی به وجود بیاد و فردی که یک کار ثابت انجام میده دیر یا زود به پول میرسه حالا میخوام راجع به کانال‌ها صحبت کنم کانال مطمئن و کانال نامطمئن، کانال مطمئن چیه؟ شکل پایدار پدیده ثابت باشه و به طور مستمر انجام بشه مثل چی؟ مثالی میزنم مثل شغل مکانیکی کسی که مکانیک میشه اول شاگرد بعد میشه صاحب مغازه و بعد کت و شلوار پوش یعنی از شاگردی شروع کرد مرحله به مرحله کارش رو انجام داده و رسیده به جایی که میتونه صاحب کار باشه. این همون چشمه باریکست همون جریان پیدا کردن.

جریان چیه؟ مثالی میزنم مثلاً میری کوهستان و فریاد میزنی بله کوهستان همون جئاب رو به شما پس میده ایجا شما جریان به وجود آوردی صدای تو شروع کننده‌ی این جریان و کوهستان انعکاس صدای تورو به تو برمیگردونه.

صدای تو به وجود آمدن فرکانس و در نتیجه به وجود آمدن ارتعاش و موجب میشه و این ارتعاش نتیجه کار تو هست یعنی کانالی و جریانی در زندگیت به وجود میاری که ثروت و پول به زندگیت وارد میشه میخوام بدونی همین الان وسط توپ انرژی کائنات هستی تک تک آدم‌ها وسط توپ انرژی کائنات هستند این یعنی اینکه همه‌ی ما یکی هستیم این یعنی اینکه وقتی کانالتو پیدا کردی و وقتی کارهای دیگری انجام میدی خود به خود کانالتو از بین میبری و به جریان نمیندازی کانال مطمئن خود به خود برات پول به وجود میاره کانال مطمئن دارای نظم برنامه‌ریزی پایدار و پیوستگی هست.

 

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!