0

جلسه دوم

مصیح جعفرزاده

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه با جلسه دوم تغییر مالی با قانون جذب در خدمتت هستم.

جلسه‌ی قبل در مورد این صحبت کردم که ما برداشت‌های متفاوتی داریم نسبت به چیزهایی که میبینیم و در مورد تفاوت برداشت‌ها صحبت کردم که علتش تفاوت باورهاست و در مورد تفاوت باورها باهات صحبت کردم که علتش نگاهیه که نسیت به اشیای اطرافت و اتفاقاتی که در زندگیت در حال افتادن هست. گفتم 2 نوع باور داریم ما: 1) باورهای مثبت و سازنده که اگر درست برنامه‌ریزی بشن میتونن مستقیم به هدفت برسونتت. 2) باورهای منفی و تخریبگر که به شدت جلوی کارت رو میگیرن و جلوی پیشرفت و کارت رو میگیرن و زندگی تو رو نابود میکنن.

حالا میخوام بهت بگم که چطور میتونی باور مثبت و سازنده داشته باشی و اینکه چطور میتونی باورهاتو تغییر بدی؟

اینجا متوجه میشیم که لازمه یک چیزی تغییر پیدا کنه اما تغییر چه چیزی؟ چه کار کنم؟ و چگونه جزء افرادی نباشیم که دائماّ تخریب میکنن زندگیشونو و افسوس میخورن؟

چه کار کنیم که شکست‌های پی‌درپی رو تجربه نکنیم؟ راهش تغییره تغییره باور، و به زبان ساده‌تر ایمان به انجام کاری که میخواید انجامش بدید، و ایمان رسیدن تو به هدفت!

راحت نیست ولی نشدنی هم نیست! آسون نیست ولی سخت هم نیست فقط کمی تلاش و تمرین میخواد.

اول لازمه که پیدا کنی باور چیه؟ لازمه متوجه بشی باور چجوری به وجود میاد؟ با چه برداشتی، با چه نگاهی و با چه دیدگاهی شکل میگیره. و تازه اون موقع است که میتونی ریشه‌هاشو پیدا کنی و برطرفش کنی.

تغییر باور همون برداشت‌ها، نگاه‌ها، دیدگاه‌ها و تفاوت‌هاست دوست من. در طول روز به چی فکر میکنی؟ لازمه اول تغییرش بدی تا به نتیجه متفاوت برسی. وقتی به چیزی در طول روز فکر میکنی ناخودآگاه فکر میکنی اون در تو باوری به وجود میاره و برداشت تو رو نسبت به اتفاقات دور و برت تغییر میده.

میخوام تمرین این جلسه، جلسه‌ی دوم رو بهت ارائه بدم تا جلسه‌ی بعد زمان داری که یادداشت کنی و در مورد خودت پیدا کنی که به چه چیزهایی تندتند فکر میکنی؟ چه باوری رو داری خلق میکنی؟ چه برداشت‌هایی نسبت به اتفاقات دوروبرت داری؟ نگاهت، دیدگاهت نسبت به موقعیت الانت چطوره؟ چون داری همونو برای خودت خلق میکنی. میخوام همش فکر کنی، برام یادداشت کنی و فکرتو برام کامنت کنی. سپس با من بیا …

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!