0

جلسه دوم

مصیح جعفرزاده

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه یادت باشه کوچیکی و بزرگیه هدفت مهم نیست مهم توانایی توعه وقتی هدف کوچیکو بتونی انجام بدی پس بزرگتر رو هم میتونی انجام بدی پس توانایی تو مهمه و ازت میخوام پول رو ولش کنی و احساسش کنی مثل تخمه که در تمرین جلسه قبل در دستت احساسش کردی و لمسش کردی میخوام پول و هر لحظه تو دستت ببینیش و لمسش کنی، ببینی که هر لحظه در زندگیه تو حضور داره یه تمرینی برات برای این جلسه دارم میخوام تفاوت یک ذهن فرد پولدار و موفق و ذهن یک فرد فقیر رو برام بنویسی اینا چه تفاوتایی با هم دارند؟

میخوام مثالی بزنم برای یک فرد پولدار،یک فرد پولدار ممکنه سلامتیشو به خاطر کارش به خطر بندازه ممکن صنایع خانوادش رو به خطر بندازه و ممکن درک درستی از مسائل نداشته باشه ذهن فرد ثروتمند در مورد هر چیزی بد رو خوب تشخیص میده بد و خوب رو از هم تمیز میدونه و خودش رو از همه موارد بی نیاز میدونه و علوم مختلف و میدونه. شما با گذروندن این دوره نیازی به پول نداری بلکه پول به دنبالت می‌گرده.

یکی از راز‌های موفقیت اینه نیازت رو پیدا کن خواستت چیه؟ چه هدفی داری؟ لازمه برای خودت مشخص کنی که خواسته‌ی واقعیت و درونی و قلبی خودت چی هست؟

افراد از زمانی که به دنیا میان تا 8 الی 10 سالگی مفهوم فقر و ثروت رو درک می‌کنند اگر خانواده مفهوم فقر و بهشون بده فقر و درک می‌کنند و اگر مفهوم ثروت و بهشون داده باشه ثروت و درک می‌کنند حالا تا اینجا 30 سالگی40 سالگی یا50 سالگی حتی شاید بیشتر الان میخوای ثروتمند باشی چه کاری به دردت می‌خوره؟تکرار و تکرار و تکرار به دردت می‌خوره؟

مثل انشاء هر روز بنویس هر روز یک خواستت و هفت هزار بار بنویس و تکرار و تکرار کنی بله هر یک خواسته هفت هزار بار تازه اون موقعست که انگاری که در کودکی یکبار به تو گفته با اینکار ثروت و در ناخودآگاهت جا میزنی و ناخودآگاه پولدار میشی میخوای تمرین دوم رو برای حلسه دوم نسبت بدم،میخوام نیاز و هدف و خواستت و برام بنویسی حتی میتونی برام کامنت کنی و از همین امروز شروع می‌کنی برای شروع10 بار اینو بنویس و تکرار می‌کنی اگر شرایط خوندن خواسته‌هات با صدای بلند و داری با صدای بلند اگر نه میتونی بنویسی و با خودت با صدایی که خودت میشنوی تکرارش کنی روزی10 بار روزی2 نوبت این کار رو تکرار کن.

برای نوشتن خواستت من دوست دارم غلط من امیدوارم غلطمن میخوام غلط لازمه بنویسی من اینو الان دارم و نقشش و توی دفترت بکشی با مداد رنگی و در ذهنت مدام این نقش رو تکرار کن یک قانون خیلی مهمی داره هر وقت تونستی برای هدف بزرگت برسی باید از هدف‌های کوچیکت بگذری هدف کوچیکت چیه؟ خواسته‌های اطرافیانت هر وقت از خواسته‌های اطرافیانت تونستی بگذری به هدف بزرگت که هدف خودت میرسی، اون موقع ست که میتونی به اطرافیانت کمک کنی پس بدون که اهل خونت رو به خودت ثابت کن پس اول به هدف بزرگت برس خودتو به خودت ثابت کن بعد برو سراغ کمک به دیگران پس هدف مقدسِ. …

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!