0

جلسه دوازدهم

مصیح جعفرزاده

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه خداوند رو قدر دانم که با جلسه ۱۲ دوره معجزه کسب و کار همراهت هستم.
اگه میخوای در حوزه‌ای که انتخاب کردیم موفق بشی لازمه که روی ساده تر کردن کارها و ساده تر انجام دادن آنها کار کنی پیچیدگی و پیچیده‌ کار کردن رو کنار بزار دوست من میتونی این روش را در تمام ابعاد زندگی امتحان کنی و به سادگی در انجام دادن کارها عادت کنی اون موقع است که میتونی کسب و کار خودت رو راه اندازی کنی یا درآمدت رو ارتقا بدی‌.
سوالی دارم ما چرا دنبال تکنولوژی میریم یا از موبایل استفاده میکنیم چرا ماشین میخریم؟ چرا وسایل برقی برای آشپزخانه میخریم چون کار ما رو ساده می کنند فقط به خاطر سادگی هست که ما پول میدیم و ماشین اتومات میخریم چون ماشین دنده ای راحت نیست اگه شما بتونی هر روند پیچیده ای رو برای مشتری های خودت با راهکار علمی و عملی ساده کنی تا دلت بخواد مشتری‌ها به شما پول میدن تا دلت بخواد دوست من. باورت نمیشه این حرف من رو بعدا به یاد خواهی آورد فرمول موفقیت به نظر من در حوزه کسب و کار و کارآفرینی این هست: بازاریابی یعنی عملی کردن دانش به علاوه ی ساده تر کردن کارها یعنی عملی کردن دانش به علاوه یادگیری یا دانشی که داری به دست میاری برابر هست با موفقیت مالی
بازاریابی رو می تونی از روش های مختلف انجام بدی از بازاریابی فیزیکی و محیطی تا بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغ نویسی و جذب ترافیک.
در نهایت این فرمول موفقیت هست تو میتونی تخصص خودت رو حرفه‌ای‌تر انجام بده و متخصص تر شو در حوزه کاریت در مورد هر چیزی در مورد همه چیز اطلاعات کسب بکن من آخرین مقالات روز رو میخونم هر روز با آخرین الگوریتم ها آشنایی پیدا می کنم اونقدر تمرین کردم که نقص فنی ها در مورد کارم رو میدونم الان شما فرض کن کسی با من تماس میگیره و میخواد کسب و کار راه بندازه یا در جایی سرمایه گذاری انجام بده من چیزی فراتر از اون تفکری که اون داره رو میدونم و بهش میگم .
من میگم اگه طبیب سنتی هستی و طب سنتی کار می کنی به غیر از اون حرفی که فرد یا مشتری به شما میگه به غیر از اون لازمه اطلاعات بسیاری در مورد کاری که انجام میدی داشته باشی حتی لازمه که بدونی که دقیقاً چه کارهایی رو مشتری یا مراجعه شما می تونه انجام بده یا چه کارهای بیشتری نیاز دارند انجام بده اون موقع است کرم مشتری شما به شما ایمان میاره تا زمانی که نتونی خودت رو حرفه ای معرفی کنی به شما اطمینان میدم به هیچ اتفاقی نمیفته.
تمرین قسمت اینه لازمه تمرین و مطالعه ی روزانه داشته باشی، اگه کسب و کار شما طبق مثالی که زدم طب سنتی هست روزی را نباید بخوابی که حداقل ۱۰ صفحه در مورد طب سنتی کتاب یا فایل نخونده باشی، اگر کسب و کار شما داروسازی هست روزی را نباید بخوابی که حداقل پنج صفحه کتاب داروسازی یا مقاله در مورد او نخونده باشی، چون مطالعه و تحقیق هست که قدم بعدی یعنی قدم برداشتن و تلاش کردن را برای شما هموار میکنه پس با من بیا.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!