0

جلسه دهم

jafarzadejafarzade

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه خداوند رو قدردان و سپاسگزارم که با جلسه دهم کائنات در خدمتت هستم امروز میخوام در مورد موضوع بسیار مهمی صحبت کنم برای تو که میخوای ثروتمند بشی فردی که میخواد ثروتمند باشه لازمه توی ۸ حیطه‌ی زندگیش رشد داشته باشه و اونارو مشخص کنه هدفگذاری داشته باشه تصویرسازی کنه و تجسم کنه در ذهن خودش و بتونه به اونها دسترسی پیدا کنه حالا میخوام دونه‌دونه راجع به این حیطه‌ها صحبت کنم که اونها چی هستند و چرا لازمه تک‌تک ما در مورد اونها برنامه‌ریزی داشته باشیم و دیدگاه بسیار واضح و روشنی در مورد اون حیطه‌های زندگیمون داشته باشیم میخوام در مورد حیطه‌های مهم زندگی صحبت کنم و دونه‌دونه برات نام ببرم.

حیطه جسمی حیطه خانوادگی حیطه سرمایه‌گذاری حیطه ذهنی حیطه معنوی حیطه اجتماعی و حیطه سرگرمی لازمه در مورد تک‌تک اینها شما برنامه‌ریزی داشته باشید لازمه همه اینها رو بشناسی الان که اینارو به صورت کلی بهت اسمشون رو گفتم بهت دونه‌دونه توضیح بدم که بدونی چطور میتونی در مورد اینها برنامه‌ریزی کنی؟

اولین حیطه‌ی که میخوام راجبش باهات صحبت کنم حیطه جسمیه بسته میشه به خوراکت پوشاکت نحوه خوابیدن و کیفیت اون خواب نحوه بیدارشدنت و هزینه‌هایی که برای جسمت انجام میدی ورزشی که انجام میدی و نوع غذایی که میخوری تمام اینها لازمه که بدونی چه جوری درست باید باشه لازمه در موردشون هدفگذاری انجام بدی.

حیطه دوم حیطه خانوادگی هست که شامل این میشه که شما دوست داری چه جور همسری داشته باشی رابطه‌ات با همسرت به چه صورت باشه با فرزندانت چه جوری باشه و پدر و مادرت و اطرافیانت با دوستان و آشناهات میخوای چه روابطی رو تجربه کنی از نظر خانوادگی می‌خوای زندگی چه کیفیتی داشته باشه؟ و لازمه اینها رو به صورت کاملاً شفاف مشخص کنی تا بتونی هدفگذاری کنی.

در مورد حیطه مالی میخوام صحبت کنم که بسیار مهم حیطه مالی یعنی اینکه درآمدت به چه اندازه باشه تا چه حدی میخوای درامدت  رو ارتقاء بدی  دوست داری چقدر پول در حساب بانکیت داشته باشی  در کجاها دوست داری حساب بانکی داشته باشی و لازمه چنان گسترده بهش فکر کنی و بتونی براش هدفگذاری کنی و تجسم کنی و تصویرسازی کنی و اونها تو رو به هیجان بیاره.

حیطه بعدی حیطه سرمایه‌گذاری حالا که شما تونستی رشد مالی پیدا کنی دوست داری سرمایه‌گذاریت چه کیفیتی داشته باشه؟ کجاها سرمایه گذاری داشته باشی؟ تو کدوم کشورها؟ لازمه همه اینها رو به طور واضح درک کنی و اطلاعات راجع بهش داشته باشی که بتونی هدفگذاری کنی حیطه بعدی حیطه ذهنی و شامل آرامشی میشه که در زندگی دوست داری تجربه کنی آرامشی که برای خود خانوادت اطرافیانت و کل کائنات به همراه بیاری در مورد ساخت زندگی لازمه که اطلاعات داشته باشی میخوای به چه صورت اطلاعات رو کسب کنی می‌خوای مراقبه‌ای که انجام میدی چه کیفیتی داشته باشه؟ لازمه اینها رو مشخص کنی اطلاعات کسب کنی هدفگذاری کنی تا بهشون برسی.

حیطه بعدی حیطه معنوی زندگیته و لازمه بدونی برای رشد معنویت و به تکامل رسیدنت لازمه چه کارهایی انجام بدی.

حیطه بعدی که بسیار مهمه و خیلی‌ها ازش غافل میشن حیطه سرگرمیه لازمه برای خودت سرگرمی ایجاد کنی سرگرمی‌هایی که بهشون علاقه داری و اونو با عزیزانت به اشتراک بزاری لازمه بدونی دوست داری چه کارهایی در طول روز انجام بدی و براشون تایم بزاری.

حیطه هشتم حیطه اجتماعی زندگیته یعنی چی؟ یعنی شما میخوای با چه افرادی مراوده داشته باشی با چه تشکیل‌هایی میخوای در ارتباط باشی عضو چه انجمن‌هایی باشی با چه افرادی در رفت و آمد باشی حیطه اجتماعی بسیار مهمه چون خیلی از افراد خیرخواه برای کمک به هم نوع این حیطه رو بیشتر پرورش میدن و مربوط به حیطه معنوی زندگی شما هم میشه پس لازمه در مورد این هم آگاهی داشته باشید و بدونید چه کارهایی در این حیطه باید انجام بدید.

من این 8تا حیطه رو برات توضیح دادم چون میخوام تمرین این جلسه رو بهت ارائه بدم لازمه 8تا حیطه‌ی زندگیتو برنامه‌ریزی کنی و هدفگذاری کنی بهشون فکر کنی و ببینی در دو حیطه دوست داری به چه چیزهایی برسی؟ چه هدف‌هایی برای خودت تعریف کنی؟ و ازت میخوام اگر دوست داری برای من لیست کنی یا این زیر کامنت کنی تا با هم در موردش صحبت کنیم پس با من بیا …

 

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!