0

جلسه اول

مصیح جعفرزاده

سلام دوست من با جلسه‌ی اول دوره تغییر باور مالی با قانون جذب در خدمتت هستم، به این تصاویر نگاه کن تا میتونی نگاه کن و برداشتت رو بنویس باز نگاه کن و به احساس درونیت توجه کن، خب چی دیدی؟ چی شد؟ در درونت چه اتفاقی افتاد؟ دوباره میپرسم با دقت نگاه کن و برداشتت رو بنویس چه برداشتی کردی؟ نگاه کن و برداشتت رو بنویس. لازمه برای این تمرین وقت بزاری ازت میخوام یک هفته این کار رو انجام بدی، نگاه کنی به این تصاویر و برداشتت رو بنویسی.

تازه این اول راهه، قراره باورهای مالیتو پیدا کنی!

در یک کارگاه حضوری از دوستان همین سؤالو پرسیدم ازشون خواستم نظراتشان، نگاه‌هاشون و برداشت‌هاشون رو در مورد این تصاویر برای من بنویسند، و آن‌ها هم نوشتن و متوجه شدم تک‌تک آن‌ها برداشت‌های متفاوتی داشتند.

این چه معنی‌ای میده؟ اطمینان میدم دوست من اگر شما هم بنویسی برداشتت کاملا متفاوت از دوستان دیگر هست.

علت این تفاوت برداشت چیه؟ وقتی شما نگاه میکنی آن را به ضمیر ناخودآگاهت میفرستی یعنی خودآگاهت اطلاعاتی که میگیره چیزیه که میبینی و به ناخودآگاهت میفرسته و این دقیقا چیزیه که این جلسه میخوام در موردش صحبت کنم، وقتی شما به چیزی نگاه می‌کنید خودآگاهت یکسری اطلاعات از چیزی که میبینی دریافت میکنه و مخابره میکنه به ناخودآگاهت، ناخودآگاهت پرونده‌های قدیمی و شبیه به اون رو بیرون می‌کشه و همین باعث میشه تو یکسری برداشت‌هایی داشته باشی که بر اساس باورهای قدیمی تو هستند اینها همون باورهای تو هستند که منجر به برداشت‌های متفاوت میشن.

نکته مهم اینه دوست من شما با نگاه کردن های مکرر میتونی ذهنیت متفاوت در خودت به وجود بیاری و تشکیل بدی یعنی با نگاه کردن میتونی باورهاتو متفاوت کنی با نگاه کردن‌های مکرر به چیزی روی ناخودآگاهت تأثیر میزاری و به زبان ساده‌تر ایمان در خودت به وجود میاری این یعنی اینکه با نگاه کردن به چیزی، با نگاه کردن‌های مکرر که به صورت تمرین انجام میدی و هر روز تکرار و تکرار میکنی میتونی باورهای جدیدی در اون زمینه برای خودت به وجود بیاری.

گفتم زمانیکه شما به تصاویر نگاه میکنی برداشت‌هات متفاوت هستند، چرا برداشت‌هات متفاوت هستند؟

چون باورهات متفاوت هستند، باور متفاوت یعنی چی؟ ما کلاّ 2 نوع باور داریم: 1) باورهای مثبت و انگیزشی که کمکت میکنند به خواسته‌هات و آرزوهات برسی. 2) باورهای منفی که به شدت بازدارنده هستند یعنی جلوی تو رو برای رسیدن به هدفت میگیرن، میخوام در مورد اینها باهات صحبت کنم که اینها چی هستند؟

اما در ابتدا لازمه که تمرینی که بهت دادمو در اول جلسه انجام بدی تا در جلسات بعدی در مورد باورها بیشتر توضیح بدم.

تمرین این جلسه چی بود؟ تصاویری که در ابتدای جلسه دیدی رو یک هفته نگاه کنی، هر روز نگاه کن و برداشتت رو بنویس، روز بعد نگاه کن و باز برداشتت رو بنویس و در نهایت در پایان یک هفته بنویس چه برداشتی داشتی و خودت متوجه تفاوت اینها با هم میشی پس تا جلسه بعد میخوام این تمرین رو انجام بدی و برای من کامنت کنی دوست من، پس با من بیا!

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!