0

جلسه اول

مصیح جعفرزاده

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه به دوره اتصال به کانال پولسازی کائنات خوش آمیدید. وقتی این دوره رو معرفی کردم خیلی از دوستان پرسیدن کانال در تلگرم دارید؟ بله کانال در تلگرام داریم ولی این کانالی که در موردش صحبت میکنم کانالیه که تو رو به جریان ثروت و پول متصل میکند. میخوام آگاهیه کامل به این کانال پیدا کنی تا راه ثروت و پول رو به زندگیت وارد کنی.

کسی که این دوره رو میگذرونه پول به فراوانی به سمتش میاد جریان پول به زندگیش سرازیر میشه، تا اندازه‌ای که غیرقابل باور هست براش درهای ثروت کائنات به روش باز میشه به طوری که از خودش میپرسه این پول تا حالا کجا بوده و از کجا بهش رسیده؟ چطور میتونی الگوی فکری فقر رو بشکنی و الگوی ثروت رو بجاش بیاری؟ بزرگترین راز موفقیت این فکرت و ذهنت رو مهندسی کن چطور میتونی ذهنت رو برای پولسازی ترسیم کنی؟ زندگی ما زمانی درست میشه که تفکر ما درست باشه، خیلی‌ها میپرسن چه زمانی میتونیم یه فرد ثروتمند و پولدار باشیم؟ زمانی که ذهن ما ثروتمند نباشه ما ثروتمند نیستیم ممکنه پولدار بشیم ولی از زندگیمون لذتی نمیبریم.

چطور افکار ثروتمندانه داشته باشیم؟ راز اصلی اینه لازمه خودتو ثروتمند ببینی، افکارتو جوری برنامه‌ریزی کنی که همین الآن ثروتی رو که نیاز داری در اختیار داری. به افکارت بقبولونی که ثروتمند هستی، ثروت کائنات همین الآن در کنار تو قرار دارند ممکنه تو به این فکر کنی چطور ریال به دست بیاری ولی الآن باید ذهنت رو ثروتمند کنی، زمانی که یاد بگیری ذهنتو ثروتمند کنی همیشه پول در دسترس به فراوانی وجود داره در واقع تو به دنبال این هستی چطور پول در بیاری؟ و دنبال این نیستی ذهنتو ثروتمند کنی؟

مثالی میزنم دیدی خوردن تخمه چه لذتی داره؟

چطور میخوریش؟ چه مزه‌ای داره؟ تخمه‌اش چطوره؟ چه بویی داره؟ چه صدایی داره؟ تو چرا پول رو مثل این تخمه نمیبینی؟ باید مثل همین تخمه که تو دستته ببینی که پول تو دستته و همیشه در دسترس هست و به همین راحتی دستت میاد.

یه تمرین برات دارم اولین تمرین این جلسه برای جذب پول میخوام یه جایی رو اختصاص بدی برای خودت برای جذب پول یه جایی رو ساکت و تنها میشینی و این تمرین رو انجام میدی، تخمه چه طعمی داره؟ پول هم همین طور با خودت تخمه مورد علاقه‌ات رو میخوری و میگی تخمه چه طعمی داره؟ پول هم همینه این جمله رو چند بار تکرار کن این تمرین رو یکبار در روز انجام بده و جوابش رو برای من زیر همین پست کامنت کن دوست من.

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!