0

بالن سواری با مصیح

jafarzadejafarzade

سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه امروز یه برنامه‌ی خاصی داریم میخوایم بریم بالن سواری پس با من بیا، پرواز فوق‌العاده‌ای بود و ما دوباره برمیگردیم،

*لازمه اهدافتو مشخص کنی دوست من مثل من که دونه‌دونه مشخص کردم و دارم بهشون میرسم و تو هم باور داشته باش که به خواسته‌هات دونه‌دونه میرسی چون تو لایقشی دوست من.

*با به کار بردن این راهکارها نه تنها در شرایط کرونا حتی در بدترین شرایط هم میتونی موفق بشی پس با من بیا.

*چند نکته مهمو خدمتت عرض کردم داشتن آرامش، داشتن هدف دومین موضوع مهمه و سومین موضوع بسیار مهم داشتن شجاعت و شهامت که در شرایط مختلف هدفتو دنبال کنی و یک نکته‌ی مهم که اون رو داشته باشی به همه آرزوهات میرسی پشتکار و تلاش دوست من قدم اول رو بردار و بقیش محیا میشه.

*نکته مهمی که باعث میشه تو شرایط بحرانی مثل کرونا موفق بشی داشتن شجاعت و شهامت و ایمان به خود تو رسیدن به هدفته.

بعد از آرامش لازمه هدف داشته باشی خداوند ما رو هدفمند و هوشمند آفریده لازمه که از هوشمندیه خودت استفاده کنی تا ایدتو عملی کنی و وقتی که هدف داشته باشی باید تلاش کنی گفتم تلاش موضوع مهمی که در شرایطی مثل کرونا وجود داره مهم اینکه از هدفت دست بر نداری و قدمی برداری در جهت بهبود کسب و کارت.

*یادت باشه دوست من تفاوت بین تصویرسازی و فکرهای مزاحم قائل نیست به هر کدوم ارزش و بها بدی اونو برات تولید میکنه پس زمانیکه میتونی با تصویرسازی ایده‌آل‌هاتو به وجود بیاری چرا این کارو نکنی؟ پس مثبت باش و به سمت مثبت‌نگری برو بی‌توجهی به منفی‌ها بزرگترین حلال مشکلات از جمله بحران کروناست.

*ببین دوست من در شرایط مختلف دور و ور ما پر از ایده‌های متفاوت هستن و زمانیکه شما این ایده رو تو ذهنت جا میدی خلقش کردی و تو در اون لحظه ارتعاش خلق کردن رو ایجاد کردی و در جهان واقعی به وجود آوردیش.

*یه سری از شرایط بد از مواردی به وجود میاد که در ذهنت شکل میگیره، اگر مریض بشی چی؟ اگه نتونم چی؟ اگه و اگه‌های دیگه و زمانیکه شما اینو میگی آیا مطمئن هستی که پیش میاد؟ وقتی این حرف‌ها توی ذهنت به وجود میاد انگار داری سفارششون میدی اگر از ذهنت و افکار و رفتارت حذف کنی موفق شدی.

*یادت باشه دوست من در شرایط بحرانی زمانی که ارتعاش منفی داری یا میخوای ارتعاش منفی رو جذب کنی بدون از مسیر اصلی منحرف شدی ارتعاشات منفی در زندگیه ما نشانه‌ی این هستند که ما مسیر رو درست نمیریم.

*یاد بگیر دوست من که رهبر فکری خودت خودت هستی و خودت میتونی برای خودت آرامش فکری ایجاد کنی.

*دوست من مانع‌ها با آرامش برداشته میشه لازمه در شرایط مختلف آرامشتو حفظ کنی از هر طریق که میتونی من یه تعداد راهکار در پیج گذاشتم که پیشنهاد میدم حتماً از اونها استفاده کنی.

*سلام دوست من، امیدوارم حالت عالی باشه من که حالم عالیه این بالا، خداوند رو سپاسگزار و قدر دانم که فرصت دیگه‌ای به من داد تا در خدمتت باشم میخوام در مورد وضعیتی که الآن حاکم هست در جامعه یعنی کرونا صحبت کنم الآن وضعیت فعلی در دنیا و ایران چه در این بحران چه در بحران‌های دیگه یک موضوع مهم وجود داره که اگر آدما تسلیم بشن زندگیشونو میبازن و شکست رو تجربه میکنن خیلی از کسب و کار‌ها از بین میره خیلی از روابط و دوستی‌ها از هم پاشیده میشه پس اولین شرطی که لازم هست در هر بحرانی رعایت کنیم این هست که تسلیم شرایط نشیم.

*سلام دوست من امیدوارم حالت عالی باشه یه برنامه‌ی هیجان‌انگیز داریم، پس با من بیا …

 

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!