0

باسخ به سوالات سوم

jafarzadejafarzade

سلام دوست من امیدوارم حالت خوب باشه با قسمت چهارم پرسش و پاسخ در خدمتت هستم، دوستی پرسیده بودند مراقبه چه ساعتی باشه؟ بهترین تایم برای مراقبه صبح یک ربع بعد از بیدار شدن از خواب و شب یک ربع قبل خوابیدن هست و در هنگام غروب این سه تایم رو در نظر داشته باش برای انجام مراقبه‌ی روزانه.

دوستی پرسیده بودند نقاشی از چی بکشم و چه جوری بکشم؟ ببین دوست من مهم نیست هدفت چی باشه؟ لازمه اون رو اینقدر واضح ببینی که بتونی روی کاغذ ترسیمش کنی با رنگ‌های مختلف این کار رو انجام بدی هر چقدر روشن‌تر واضح‌تر و شفاف‌تر باشه برای تو خواستت بهتر میتونی نقاشیشو بکشی و ارتعاشی که میفرستی مستقیماً به ناخودآگاهت تأثیر میزاره و خیلی خیلی زودتر از چیزی که فکرشو کنی بهش میرسی پس لازمه که خواستتو با جزئیات دقیق نقاشی کنی، سؤال دیگه‌ای که دوستان پرسیدند اینکه با خواسته‌های دیگران چیکار کنیم؟ ببین دوست من شما فقط در مقابل خواسته‌های خودت مسئولی شما به دنیا اومدی که در مورد خودت خواستت اهدافت و در مورد اعمال خودت تمرکز داشته باشی و روی هدف خودت زوم کنی هر موقع تونستی به اهدافت برسی و لبریز شدی از تمام چیزهایی که دوست داری اون موقع میتونی از برکات لبریز شدت به دیگران هم کمک کنی و ببخشی پس مهمترین چیز در زندگیه تو اهداف خودته و فقط در قبال خودت مسئولیت داری اینو یادت باشه.

دوست دیگه‌ای پرسیده بودن اگر لیست کارهای روزانه رو ننویسم چه اتفاقی میفته؟ ببین دوست من شما هدفگذاری کردی شما زمان داری میزاری داری بهاشو پرداخت میکنی پس لازمه بدونی که تا چه اندازه در مسیر هدفت پیش میری لیستی که شما برای کارهای روزانتون مینویسی نشون میده تا چه اندازه در راستای هدفت قرار گرفتی و چه کارهایی در جهت هدفت هست که باید انجام بدی و چه کارهایی در جهت هدفت نیست و لازم نیست انجام بدی، پس این لیست خیلی مهمه ازت میخوام لیست کارهای روزانتو در پست مربوط به خودش برام کامنت کنی ببین دوست من تمریناتی که من در پست ارائه میدم به قدری مهمه که اگر اونارو روزانه انجام بدی و تکرار کنی شاهد اتفاقات فوق‌العاده و شگفت‌انگیزی در زندگیت میشی خیلی از دوستانی که مرتب انجام میدن کامنتاشونو میبینی و به من دایرکت میدن که به نتیجه رسیدن پس ازت میخوام تمریناتو انجام بدی و نتیجش رو در زندگیت ببینی پس با من بیا … 

در صورت تمایل می توانید همه آموزش ها را در تلگرام ببینید ورود به کانال تلگرامی

مطالب زیر را حتما بخوانید:

نظرات کاربران

    متاسفیم! برای ثبت دیدگاه باید وارد شوید!

    لینک کوتاه :

    عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

    با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!